فناوری

اپل سفت‌افزار بتای جدیدی را برای ایرپاد ها منتشر می‌کند

ایرپاد

اپل سفت‌افزار بتای جدیدی را برای AirPods، AirPods Pro و AirPods Max منتشر می‌کند

اپل یک سیستم عامل بتا جدید. برای AirPods 2، AirPods 3، AirPods Pro، AirPods Pro 2 و AirPods Max منتشر کرده است. دارای شماره نسخه 5B5040c است. اما مشخص نیست که چه چیزی با این به روز رسانی جدید است. زیرا اپل جزئیاتی در مورد آن ارائه نکرده است.

می‌توانید سیستم‌افزار بتای جدید را از مرکز توسعه‌دهنده اپل دانلود کرده. و با جفت کردن آن‌ها با آیفون و اتصال آن به مک با کابل لایتنینگ، روی AirPods خود نصب کنید. سپس Xcode 14 بتا را در مک اجرا کنید، به منوی تنظیمات > توسعه‌دهنده بروید و کلید «سرم‌افزار Pre-Release Beta» را در بخش تست AirPods انتخاب کنید.

OTA ظرف 24 ساعت پس از فعال شدن گزینه آزمایش پیش از انتشار تحویل داده می شود. اما به یاد داشته باشید که آیفون شما باید آخرین نسخه بتای iOS 16 را اجرا کند و مک باید آخرین نسخه بتا macOS Ventura را داشته باشد. همچنین لازم به ذکر است که این به روز رسانی برای توسعه دهندگان در نظر گرفته شده است و ممکن است حاوی اشکالاتی باشد که می تواند تجربه کاربر را مختل کند.

با این اوصاف، اپل اخیرا اولین به روز رسانی سیستم عامل AirPods Pro 2 را برای کسانی که در برنامه بتا ثبت نام نکرده اند، منتشر کرده است. این نسخه دارای شماره نسخه 5A377 است و با رفع اشکال و “بهبودهای دیگر” ارائه می شود.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *