فناوری گجت

سونی با افزایش قیمت، PS5 را سبک تر می کند

PS5-Logo

سونی با افزایش قیمت، PS5 را سبک تر می کند

سونی بار دیگر بی سر و صدا یک مدل اصلاح شده PS5 را روانه بازار کرد که سبک وزن تر است. Press Start، یک سایت بازی مستقر در استرالیا، گزارش می دهد که هر دو نسخه دیسکی و دیجیتالی کنسول‌های سونی پس از اینکه مدل های جدید این هفته در استرالیا ظاهر شدند. اکنون بسیار سبک تر شده اند.

مدل جدید دیسک (CFI-1202A) اکنون 3.9 کیلوگرم (8.6 پوند) وزن دارد که 7 درصد کاهش نسبت به نسخه 2021 (4.2 کیلوگرم / 9.2 پوند) و حتی 13 درصد کاهش بیشتر از مدل اصلی (4.5 کیلوگرم / 9.9 پوند) دارد. ). PS5 دیجیتال کاهش وزن مشابهی دارد، به طوری که نسخه 2022 اکنون 3.4 کیلوگرم (7.5 پوند) وزن دارد که 13 درصد از وزن اصلی 3.9 کیلوگرم (8.6 پوند) کاهش یافته است. مدل‌های جدید به این معنی است که نسخه دیسکی PS5 اکنون به وزن مدل دیجیتال اصلی PS5 است.

ps5

با فشار دادن Start مطمئن نیستید که چرا وزن هر دو مدل دوباره کاهش یافته است. سونی مدل‌های PS5 اصلاح‌شده‌ای را سال گذشته معرفی کرد. و تغییر در هیت سینک باعث کاهش وزن 300 گرمی (0.6 پوند) شد. ما باید منتظر بمانیم تا کسی مدل‌های جدید PS5 را خراب کند تا بفهمیم واقعاً چه چیزی در داخل آن تغییر کرده است.

مدل‌های جدید PS5 سونی درست زمانی عرضه می‌شوند که این شرکت قیمت کنسول‌های خود را در خارج از ایالات متحده افزایش می‌دهد. سونی در حال افزایش قیمت کنسول‌های خود در بریتانیا، اروپا، ژاپن، چین، استرالیا، مکزیک و کانادا است. قیمت ها در اروپا 10 درصد، در ژاپن 21 درصد و در بریتانیا حدود 6 درصد افزایش یافته است. زیرا نرخ تورم بر تجارت بازی سونی تأثیر می گذارد.

منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *