فناوری موبایل

Galaxy S23 Ultra دقیقاً مانند S22 Ultra است

سامسونگ گلکسی S23 اولترا

Samsung Galaxy S23 Ultra در رندرهای فاش شده دقیقاً مانند S22 Ultra به نظر می رسد

دیروز دریچه های نشت برای خانواده آینده سامسونگ گلکسی S23 با رندرهایی از Galaxy S23 و +S23 باز شد. امروز عضو گمشده مورد توجه قرار گرفته است. البته ما در مورد سامسونگ گلکسی S23 اولترا صحبت می کنیم.

همانطور که به نظر می رسد، بالاترین دستگاه غیرقابل تاشو سامسونگ برای سال آینده در نهایت شبیه به نسل قبلی خود خواهد بود. به طور جدی، تقریباً غیرممکن است که فقط با نگاه کردن به این رندرها بفهمیم که این S22 Ultra نیست.

و با این حال اینطور نیست. به نظر می رسد که سه جزیره اصلی دایره دوربین در S23 Ultra کمی بیشتر بیرون زده اند. در حالی که دو جزیره دیگر به وضوح کمتر بیرون زده اند. نمای جلو نیز کمی صاف‌تر به نظر می‌رسد. بنابراین شعاع منحنی‌ها بیشتر سفت شده است. به هر حال Ultra مانند یک نوت جعبه‌ای بود، اکنون کمی باکس‌تر شده است.

هر چند همین است. اینها همه تفاوت های آشکار بین این دو هستند. و اجازه دهید با آن روبرو شویم، آنها هر چیزی جز آشکار هستند. مگر اینکه به دقت نگاه کنید. ابعاد S23 Ultra 163.4 x 78.1 x 8.8 میلی‌متر در مقایسه با S22 Ultra 163.3 x 77.9 x 8.9 میلی‌متر است.

با توجه به اینکه گلکسی اس 23 و اس 23 پلاس نیز از ظاهر جزایر دوربین تقسیم شده استفاده می کنند. اعضای برتر خانواده سامسونگ در سال آینده بالاخره به نظر می رسند. که در واقع بخشی از یک خانواده هستند. خوب یا بد، یعنی از آنجایی که آنها نیز شبیه بسیاری از مدل های سری A هستند. بنابراین به وضوح کمک می کند که این زبان طراحی سامسونگ تثبیت شود.

پس دوباره، داشتن یک دستگاه 1200 دلاری به اشتراک گذاشتن. زبان طراحی با دستگاهی 200 دلاری از همان برند، انتخاب سبکی جالبی است. قطعاً انحصارطلبی در سطح بالا را فدای قابلیت تشخیص آسان تر می کند. اینکه آیا این مبادله ارزش آن را دارد یا خیر، در این مرحله حدس هر کسی است.

برخی شایعات از معرفی خانواده گلکسی اس 23 چند هفته زودتر از مدل های اس 22 خبر می دهند. که به این معنی است که می توانیم در ژانویه شاهد رونمایی باشیم. با توجه به اینکه اخیراً نشت نرخ ها در حال انجام است. ما قطعاً قبل از آن چیزهای بیشتری در مورد راه سه گانه S23 خواهیم دانست.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *