فناوری

گلکسی A52 در هند می تواند نسخه بتای One UI 5 دریافت کند

سامسونگ گلکسی A52

واحدهای سامسونگ گلکسی A52 در هند اکنون می توانند در نسخه بتای One UI 5 شرکت کنند

سامسونگ امروز نسخه بتای One UI 5 خود را حتی بیشتر گسترش داده است. اما شاید نه به جایی که انتظارش را داشتید. پس از در دسترس بودن برنامه بتا برای چند نسل اخیر پرچمداران سامسونگ. این نرم افزار اکنون به سمت پرفروش ترین خط دستگاه های این شرکت یعنی Galaxy A5x می رود. و با سامسونگ گلکسی A52 در هند شروع می شود.

اگر گلکسی A52 دارید که از هند خریداری کرده اید. برای دریافت نسخه بتا One UI 5 به اپلیکیشن Samsung Members نیاز دارید. پس از ورود به برنامه، کافی است بر روی بنر بزرگ “One UI Beta Program” که در بالای صفحه نمایش داده می شود ضربه بزنید. هنگامی که جزئیات خود را وارد کردید، انتظار داشته باشید که نسخه بتا را به عنوان یک به‌روزرسانی نرم‌افزار هوایی در عرض چند ساعت یا حداکثر چند روز پس از تکمیل ثبت‌نام دریافت کنید.

از آن نقطه به بعد، نسخه‌های بتا بعدی و همچنین آخرین رابط کاربری One UI 5 مبتنی بر به‌روزرسانی اندروید 13 را به‌عنوان به‌روزرسانی‌های فراتر از هوا دریافت خواهید کرد. البته، اگر گلکسی A52 تنها گوشی هوشمند شما است. باید کمی احتیاط کنید – در نهایت، این یک نسخه بتا است، به این معنی که ممکن است اشکالاتی را اینجا و آنجا پیدا کنید. ممکن است همه چیز دقیقاً همانطور که در نظر گرفته شده است کار نکند.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *