حافظه ذخیره سازی سخت افزار فناوری

سامسونگ سری 990 PRO SSD خود را معرفی کرد

990 pro ssd

سامسونگ سری 990 PRO SSD خود را معرفی کرد، راه حل نهایی PCIe Gen 4 NVMe M.2 Storage

سامسونگ رسماً از عرضه نسل بعدی سری 990 PRO SSD خود خبر داد که از رابط PCIe Gen 4.0 استفاده می کند.

شرکت سامسونگ از درایوهای SSD 990 PRO SSD PCIe Gen 4.0 NVMe M.2 رونمایی کرد. متأسفیم هنوز نسل پنجم وجود ندارد!
به نظر می‌رسد که سامسونگ هنوز از PCIe Gen 5 استفاده نکرده است. درایوهای SSD 990 Pro M.2 NVMe استاندارد Gen 4.0 را حفظ خواهند کرد. به نظر می رسد نسل بعدی که تا نمایشگاه CES 2023 و با نام تجاری جدید سامسونگ سری 1000 عرضه می شود. با طراحی جدیدتر Gen 5.0 عرضه می شود. درایوهای SSD جدید 990 PRO با استفاده از یک کنترلر SSD داخلی، 50 درصد افزایش عملکرد در هر وات. و نرخ انتقال کمی بهتر را ارائه می دهند.
990 PRO SSD سامسونگ
شرکت Samsung Electronics، پیشرو جهانی در فناوری حافظه پیشرفته، امروز 990 PRO، SSD NVMe با کارایی بالا این شرکت بر اساس PCIe 4.0 را معرفی کرد. SSD جدید با ارائه سرعت‌های بسیار سریع و راندمان انرژی فوق‌العاده برای بازی‌های گرافیکی سخت و سایر کارهای فشرده از جمله رندر سه بعدی، ویرایش ویدیوی 4K و تجزیه و تحلیل داده‌ها بهینه شده است.

نیاز مصرف کنندگان به فضای ذخیره سازی در حال افزایش است

کیو یونگ لی، نایب رئیس تیم بیز محصول برند حافظه در سامسونگ الکترونیکس گفت: «با ادامه نوآوری ها در بازی، فناوری 4K و 8K و همچنین برنامه های کاربردی مبتنی بر هوش مصنوعی، نیاز مصرف کنندگان به فضای ذخیره سازی با کارایی بالا به طور تصاعدی در حال افزایش است. 990 PRO تعادل بهینه‌ای از سرعت، کارایی نیرو و قابلیت اطمینان را فراهم می‌کند و آن را به انتخابی ایده‌آل برای گیمرهای مشتاق و حرفه‌ای خلاقی تبدیل می‌کند که به دنبال کار و بازی بدون وقفه هستند.

عملکرد فوق العاده برای یک تجربه گیم پلی همه جانبه

سری 990 PRO با جدیدترین V-NAND سامسونگ و یک کنترلر اختصاصی جدید، بالاترین سرعت موجود را در حال حاضر از رابط PCIe 4.0 ارائه می دهد. SSD سرعت خواندن و نوشتن متوالی را به ترتیب تا 7450 مگابایت در ثانیه (MB/s) و 6900 MB/s ارائه می‌کند. در حالی که سرعت خواندن و نوشتن تصادفی به ترتیب به 1400K و 1550K IOPS می‌رسد. با بهبود 55 درصدی عملکرد تصادفی نسبت به 980 PRO، 990 PRO برای بازی های سنگین. و همچنین کارهای خلاقانه و بهره وری بسیار مناسب است. SSD های NVMe با کارایی بالا نیز برای بهره مندی از مزایای کامل آخرین کنسول های بازی و فناوری های بازی بسیار مهم هستند.

منبع : WCCFTECH
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *