فناوری موبایل

سامسونگ 80 درصد از صفحه نمایش آیفون 14 را ارائه می دهد

آیفون 14

صفحه نمایش سامسونگ بیش از 80 درصد از صفحه نمایش های سری آیفون 14 را ارائه می دهد

راس یانگ از DSCC (Display Supply Chain Consultants) گزارش داد که صفحه نمایش سامسونگ بار دیگر بر عرضه پنل های آیفون تسلط دارد. طبق اطلاعات داخلی، اپل 82 درصد از پنل ها را از سامسونگ. 12 درصد را از شرکت کره ای LG Display و 6 درصد دیگر را از BOE چین خریداری کرده است.
طبق این گزارش، واحدهای آیفون 14 پرو مکس در ابتدا تنها پنل های سامسونگ خواهند داشت. ظاهراً ال‌جی در تلاش است تا با تقاضا مطابقت داشته باشد و «چالش‌های فنی» دارد و از اوایل سپتامبر شروع به ارائه صفحه‌نمایش خواهد کرد.
iphone 14
سازنده چینی BOE در طرف دیگر قرار دارد – می تواند در حجم بالایی تولید کند، اما اپل خریدهای خود را به سری 14 محدود کرده است، بدون اینکه پرو در چشم باشد. سهم سامسونگ مشابه همان چیزی است که در سری آیفون 13 داشت که 83 درصد از تمام پنل ها را ارائه می کرد.
اطلاعات دقیق از یانگ، محموله ها از کارخانه های نمایش به کارخانه های مونتاژ 1.8 میلیون در ژوئن، 5.35 میلیون در ژوئیه، بیش از 10 میلیون در آگوست و بیش از 16.5 میلیون در سپتامبر بود. این بدان معناست که اپل در حال آماده شدن برای داشتن حداقل 34 میلیون دستگاه برای سه ماه اول فروش این گوشی است.

رویداد Far Out در 7 سپتامبر در کوپرتینو برگزار می شود که انتظار داریم چهار گوشی آیفون 14، آیفون 14 مکس، آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس را عرضه کنیم. همچنین قرار است چیپست جدید A16 را ببینیم که تنها نسخه های Pro و همچنین ساعت های هوشمند جدید را تامین می کند.

منبع : کلیک کنید
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *