پوشیدنی ها فناوری

Huawei Watch D در اروپا به فروش می رسد

ساعت Watch D

Huawei Watch D در تاریخ 12 اکتبر در اروپا به فروش می رسد

هوآوی در دسامبر 2021 ساعت هوشمند Watch D را معرفی کرد که اولین ساعت هوشمند خود با مانیتور فشار خون بود. انتظار نمی رفت این پوشیدنی خارج از بازار داخلی باشد، اما در نهایت، در ماه می امسال در کنار Mate Xs2 برای مخاطبان بین المللی رونمایی شد.

قیمت 449 یورو تعیین شده بود، اما تاریخ ورود مشخص نشده بود. سخنرانی اصلی هوآوی در برلین در IFA 2022 دقیقاً شامل همین اطلاعات بود، اما امروز این شرکت سرانجام اعلام کرد که Watch D در 12 اکتبر وارد آلمان می شود.

Huawei Watch D یک ساعت هوشمند نسبتاً استاندارد است، اما با پشتیبانی از اتصال پمپ هوا/کیسه هوای ویژه درست در کنار بند برای ارائه نظارت بر فشار خون با دقت بالا، متمایز است. این شرکت ادعا می کند که سنسورها دارای خطای حاشیه بسیار کم 3 میلی متر جیوه هستند. همچنین مانند Watch GT 3 Pro از ECG پشتیبانی می کند.

دلیل تأخیر ورود، رویه‌های بوروکراتیک EMA – آژانس دارویی اروپا، نهادی است که بر محصولات دارویی در سراسر اتحادیه اروپا نظارت و نظارت دارد.

اولین بازار آلمان است و می توانیم تأیید کنیم که ایتالیا نیز به زودی این ساعت را دریافت می کند. هر کشوری در اروپا به تنهایی تصمیم می گیرد که آیا پوشیدنی را برای فشار خون تایید کند یا خیر. ممکن است کمی طول بکشد، اما ما معتقدیم که عرضه در آلمان اثر گلوله برفی خواهد داشت و Huawei Watch D مورد تایید قرار می گیرد و در نتیجه سریعتر در سراسر قاره کهن عرضه می شود.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *