فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

یوتوب دستگیره های منحصر به فرد کانال را معرفی می کند

دستگیره یوتوب

یوتوب دستگیره های منحصر به فرد کانال را معرفی می کند

دسته‌های کانالی که یوتوب به تازگی اعلام کرده است. به طور یکسان برای کاربران و سازندگان کانال آمده است تا بتوانند راحت‌تر به یکدیگر متصل شوند. این دسته‌ها شبیه دسته‌های اینستاگرام هستند. و به طور منحصربه‌فردی به هر پروفایل اختصاص داده می‌شوند. عرضه این ویژگی به صورت مرحله‌ای انجام می‌شود، بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد. تا هرکسی فرصتی برای انتخاب دسته‌ای از خود پیدا کند.

قبلاً یوتیوب URL های کانال منحصر به فردی را معرفی کرده بود. اما دسته ها تگ کردن شخصی را در نظرات، ویدیوها آسان تر می کند. و دستگیره در شورت های YouTube نیز ظاهر می شود. یکی دیگر از مزایای اضافه داشتن دسته این است که توسط جامعه به رسمیت شناخته شود. برخلاف نام کانال ها، دسته ها منحصر به فرد هستند.

هر سازنده این شانس را خواهد داشت که پس از دریافت ایمیلی مبنی بر اینکه زمان آن فرا رسیده است. یک «@handle» از خود انتخاب کند. پس از 14 نوامبر، به کسانی که دسته ای را انتخاب نکرده اند، بر اساس نام کانال، یک دسته به طور خودکار تولید می شود. البته بعد از آن هنوز هم قابل تغییر است.

علاوه بر دستگیره ها. YouTube اکنون به همه کانال‌ها اجازه می‌دهد یک URL را انتخاب کنند و الزام داشتن حداقل 100 مشترک برای اختصاص یک URL منحصر به فرد را حذف می‌کند.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *