کسب و کار مالی و سرمایه گذاری

خرید تبلیغات در توییتر “پرخطر” است

توییتر

طبق گفته بزرگترین آژانس تبلیغاتی جهان، خرید تبلیغات در توییتر “پرخطر” است

توییتر ممکن است در هنگام ایجاد درآمد تبلیغاتی با مشکل بزرگی روبرو شود: طبق گزارش ها، GroupM، بخشی از WPP. بزرگترین شرکت تبلیغاتی جهان و بزرگترین خرج کننده توییتر به مشتریان خود می گوید که خرید تبلیغات در این پلتفرم “پرخطر” است. پس از اینکه IPG و Omnicom Media Group هر دو توصیه کردند تبلیغات در این پلتفرم را متوقف کنند. این سومین غول تبلیغاتی است که به شرکت های بزرگ می گوید که ممکن است بخواهند پول خود را به جای دیگری ببرند.

GroupM با شرکت هایی مانند Google، L’Oréal، Bayer، Nestle، Unilever، Coke و Mars کار می کند. گزارش شده است که GroupM در مورد چندین چیز خاص پس از تسلط ماسک بر توییتر نگران است. در یک سند، تعداد زیادی از مدیران توییتر را ترک کرده یا اخراج می‌کنند (به‌ویژه افرادی که مسئولیت ایمنی، امنیت و رعایت قوانین را دارند.)، موج جعل هویت‌های پرمخاطب توسط کاربران «تأیید شده» و همچنین نگرانی‌هایی در مورد توانایی‌های توییتر ایجاد می‌کند.

برای پیروی از دستورات کمیسیون تجارت فدرال. اگر توییتر بخواهد برچسب پرخطر خود را از دست بدهد، طبق یک سند مشاهده شده توسط Digiday و یک پیام Slack از رهبری مشارکت های آژانس توییتر که توسط Platformer مشاهده شده است،. گزارش شده است که GroupM می خواهد چندین چیز را ببیند. لیست شامل:

این درخواست ها، به صراحت، صفر درصد تعجب آور هستند. شرکت‌ها نمی‌خواهند روی پلت‌فرم‌هایی تبلیغ کنند که پیام‌هایشان که با دقت طراحی شده‌اند تا حد ممکن برای مردم غیر توهین‌آمیز و فریبنده باشد، در کنار سخنان نفرت آشکار، تئوری‌های توطئه، یا شاید بدتر از همه، جعلی ظاهر شوند. نسخه تایید شده پروفایل آنها که تصاویر طلسم محبوب خود را که به مردم انگشت وسط می دهد ارسال می کند.

در حالی که ماسک گفته است که می‌خواهد توییتر را از اتکا به تبلیغات برای کسب درآمد کنار بگذارد، او هنوز آنجا نیست. به عنوان مثال، بسیاری از مردم در حال حاضر حتی نمی توانند سرویس اشتراک آبی پریمیوم شرکت را بخرند، زیرا شرکت به طور موقت آن برنامه را به حالت تعلیق درآورده است. ماسک گفته است که توییتر روزانه حدود 4 میلیون دلار خرج می کند و او همچنین با پرداخت سود هنگفت بدهی که در وهله اول برای خرید آن استفاده کرده بود، پرداخت می کند. توییتر اگر بخواهد به کار خود ادامه دهد به پول نیاز دارد – اما به نظر می رسد که تبلیغ کنندگان به طور فزاینده ای در ارائه آن تردید دارند.

منبع : The Verge
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *