اینترنت و شبکه فناوری

خدمات 5G از اول اکتبر در هند راه اندازی می شود

5G هند

خدمات 5G از اول اکتبر در هند راه اندازی می شود

خدمات تجاری 5G به طور رسمی در هند راه اندازی می شود. این اعلامیه بخشی از IMC (کنگره موبایل هند) خواهد بود و توسط نخست وزیر نارندرا مودی اعلام خواهد شد.

IMC از 1 اکتبر تا 4 اکتبر خواهد بود و اعلامیه بزرگ 5G در 1 اکتبر انجام خواهد شد. PM و اعلامیه او بخشی از بحثی به نام “به سوی 5G پیشرفته و 6G” خواهد بود، بنابراین احتمالاً موارد زیادی وجود خواهد داشت. در مورد آینده فناوری و ارتباطات در کشور بحث شد.

برای گفتگو در مورد “به سوی 5G پیشرفته و 6G” در کنگره موبایل هند 2022 در پراگاتی میدان در تاریخ 1 تا 4 اکتبر 2022 به ما بپیوندید تا شاهد بزرگترین رویداد فناوری آسیا باشید.

این لزوماً به این معنی نیست که کاربران می توانند از 1 اکتبر استفاده از 5G را شروع کنند. ممکن است مدتی طول بکشد. Reliance Jio گفته است که با سرویس 5G مستقل خود آماده است، سرویسی که به جای برج های 4G موجود، به زیرساخت های جدید 5G متکی است. با این حال، کاربران همچنان احتمالاً نیاز به خرید یک سیم کارت جدید 5G دارند. همچنین انتظار می‌رود Airtel خدمات 5G خود را تقریباً همزمان با Jio راه‌اندازی کند و راه‌اندازی 5G Vodafone Idea هنوز از نظر زمانی کمی نامشخص است.

در هر صورت، این زمان به خوبی با جشن های 75 ساله استقلال هند که در ماه اوت برگزار شد، مرتبط است. ما انتظار داریم که شاهد معاملات و تبلیغات 5G جالبی باشیم. به طور کلی، تحلیلگران داخل کشور حدس می‌زنند که قیمت‌گذاری خدمات جدید 5G احتمالاً مشابه خواهد بود و بالاتر از نرخ‌های 4G موجود نخواهد بود. حداقل در ابتدا، یعنی به عنوان اولین هدف برای اپراتورها، ورود کاربران جدید خواهد بود.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *