مقالات سینمایی

خاندان اژدها را با نزدیک به 10 میلیون بیننده آمریکایی بزرگ‌ترین نمایشنامه خود می‌داند.

علیرغم اشکالاتی که برای برخی از افرادی که سعی در تماشای “House of the Dragon” از طریق Fire TV Sticks داشتند، HBO اعلام کرد که اولین قسمت از اسپین آف بازی تاج و تختش به نام خاندان اژدها بزرگترین نمایش این شبکه در تمام دوران را به ثبت رساند و 9.986 میلیون بیننده را در سراسر پخش خطی و HBO Max در روز یکشنبه ثبت کرد.

سریال اصلی بازی تاج و تخت با 13.7 میلیون بیننده زنده در کانال های خطی برای اختتامیه در سال 2019 به پایان رسید و با اضافه شدن تعداد پخش و ویدیوهای درخواستی، بیش از 19 میلیون بازدید داشت. به گفته HBO، قبل از پخش سریال خاندان اژدها، علاقه به سریال اصلی (Game of Thrones) افزایش یافت و میانگین هفتگی پخش جریانی در ماه آگوست در ماه جولای 90 درصد افزایش یافت.

اکنون به نظر می رسد که پاسخی برای این سوال وجود دارد که آیا بینندگان پس از فصل آخر سریال قبلی و با توجه به اینکه افراد زیادی در دو سال گذشته عادات تماشای خود را به سرویس استریمینگ به جای کابل تغییر داده اند، همچنان به سریال علاقه مند هستند یا خیر. کیسی بلویز، مدیر ارشد محتوای HBO در بیانیه‌ای گفت: دیدن میلیون‌ها نفر از طرفداران بازی تاج و تخت شب گذشته که با ما به وستروس بازگشتند فوق العاده بود. خاندان اژدها دارای یک بازیگر و گروه فوق‌العاده بااستعداد است که قلب و روح خود را در تولید این سریال ریخته‌اند، و ما از واکنش مثبت تماشاگران به وجد آمده‌ایم.»

خاندان اژدها

همچنین با رقابت در زیرژانر شمشیرها و جادوگری مواجه است زیرا سرویس پرایم ویدیو آمازون حماسه گران قیمت خود را در 2 سپتامبر و هنگام نمایش The Lord of the Rings: The Rings of Power راه اندازی می کند. مجموعه ارباب حلقه‌ها پنجشنبه‌شب در ساعت 21:00 به وقت شرقی با دو قسمت پخش می‌شود، سپس هفته‌ای یک قسمت در نیمه‌شب (ET) صبح‌های جمعه تا قسمت پایانی که قرار است در 14 اکتبر منتشر شود، پخش می‌شود. قسمت‌های جدید خاندان اژدها هر یکشنبه شب در ساعت 21:00 به وقت شرقی پخش می‌شود تا اینکه فصل اول آن در 23 اکتبر به پایان برسد.

برای مشاهده باقی خبرها مربوط به مقالات سینما روی این لینک کلیک کنید.

منبع: The Verge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *