فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

پاسخ ایلان ماسک به حساب‌های جعلی تایید شده

توییتر

پاسخ ایلان ماسک به حساب‌های جعلی تایید شده: سیاست ممنوعیت دائمی جدید برای جعل هویت

توییتر ایلان ماسک قانون جدیدی برای همه افراد دارای حساب کاربری در توییتر دارد که باید از آن پیروی کنند. همانطور که او از حساب شخصی خود اعلام کرد: “هر گونه توییتر که درگیر جعل هویت بدون مشخص کردن “مضحک” باشد برای همیشه به حالت تعلیق در خواهد آمد. ماسک در یک توئیت بعدی گفت: «قبلاً قبل از تعلیق هشدار داده بودیم. اما اکنون که در حال انجام راستی‌آزمایی گسترده هستیم، هیچ هشداری وجود نخواهد داشت.»

این یک به‌روزرسانی ناگهانی از سوی شخصی است که همین چند روز پیش توییت کرد: «کمدی اکنون در توییتر قانونی است» پس از کنترل شرکت. کمدی قانونی است – تا زمانی که از قوانین پیروی کند، قوانینی که ایلان می گوید و می تواند در هر زمان تغییر کند.

از زمانی که ماسک قول داد توییتر خود با ارائه تاییدیه به هر کسی که مایل به پرداخت 8 دلار برای اشتراک است، “قدرت را به مردم” بیاورد، برخی از صاحبان حساب‌های تایید شده از قبل نام خود را به ایلان ماسک تغییر دادند و مشکل یک سیستم تأیید را برجسته کردند. در واقع بررسی کنید چه کسی یک حساب را کنترل می کند. کمدین‌های کتی گریفین و سارا سیلورمن از جمله حساب‌هایی هستند که قبلاً به دلیل قفل یا تعلیق شناخته شده بودند.

همانطور که توییت‌های بعدی ماسک مشخص کرد، برنامه این است که در اولین تخلف، سنگین‌ترین مجازات را اعمال کنیم، و از دو سطح اول اجرای فهرست‌شده فعلی جعل هویت توییتر و هویت فریبنده صرفنظر کنیم:

  • اصلاحات حساب کاربری

اگر حساب شما به طور بالقوه از نظر وابستگی گیج کننده است، ممکن است از شما بخواهیم محتوای نمایه خود را ویرایش کنید. اگر پس از اولین اخطار مجدداً این خط مشی را نقض کنید، حساب شما برای همیشه معلق خواهد شد.

  • تعلیق موقت حساب

ایا فکر می‌کنید ممکن است این قانون را نقض کنید، ممکن است از شما بخواهیم که برای بازگرداندن حساب خود، مدارک شناسایی دولتی (مانند گواهینامه رانندگی یا پاسپورت) را ارائه دهید.

  • تعلیق دائم

و اگر شما درگیر جعل هویت هستید یا از هویت جعلی گمراه کننده یا فریبنده استفاده می کنید، ممکن است حساب شما را برای همیشه معلق کنیم.

علیرغم اظهارات قبلی وی مبنی بر اینکه تا زمانی که توییتر یک شورای نظارت بر محتوا را تشکیل ندهد، هیچ تصمیم مهمی در مورد محتوای آن اتخاذ نخواهد شد. مالک جدید سرویس ظاهراً به تنهایی این حکم را صادر کرده است.

در حالی که منتظریم ببینیم توده‌ها چگونه به این تعدیل سیاست واکنش نشان می‌دهند. بهتر است این نصیحت از نیلای پاتل را در مورد مکانی که ماسک اکنون در آن می‌بیند یادآوری کنیم:

مشکل زمانی که دارایی مردم هستند این است که مردم به شدت پیچیده هستند. و تلاش برای تنظیم نحوه رفتار مردم از نظر تاریخی یک تجربه تلخ است. مخصوصاً وقتی که این اختیار به یک فرد قدرتمند واگذار شده است.

منظور من این است که شما اکنون پادشاه توییتر هستید و مردم فکر می کنند که شما شخصاً مسئول همه چیزهایی هستید که اکنون در توییتر اتفاق می افتد. همچنین معلوم می‌شود که پادشاهان مطلق معمولاً زمانی به قتل می‌رسند که گند به پهلو می‌رود.

منبع : The Verge
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *