فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

توییتر دوباره ویدیوی اسکرول عمودی را آزمایش می‌کند

توییتر

توییتر دوباره ویدیوی اسکرول عمودی را آزمایش می‌کند

توییتر در وبلاگ رسمی خود اعلام کرد که راه جدیدی برای تجربه ویدیوها در TikTok ارائه خواهد کرد. نه، توییتر قصد ندارد ویدیوهای کوتاه TikTok را به همان روشی که IG با Reels یا YouTube با Shorts انجام داد، شروع کند. درعوض، تنها یک عنصر از ویدیوی فرم کوتاه را می گیرد که کشف محتوای ویدیویی در پلتفرم را آسان تر می کند.

توییتر یک «نمایشگر رسانه ای همهجانبه» را معرفی می کند که ویدیوها را در نمای تمام صفحه جدید پخش می کند. این به سادگی با ضربه زدن/گسترش یک ویدیو از توییت قابل دسترسی خواهد بود. اگر کاربران بخواهند محتوای بصری بیشتری پیدا کنند، می‌توانند از هر ویدیویی به سمت بالا بکشند. خارج شدن از نما، شما را به فید توییتر خود بازمی گرداند.

این شرکت همچنین قرار است ویدیوهای بیشتری را در تب Explore برنامه نمایش دهد. کاربران یک چرخ فلک ویدیویی جدید همراه با توییت‌های مورد علاقه را در زیر «ویدیوها برای شما» خواهند دید.

ما می‌خواهیم استفاده از خدمات ما را برای همه آسان کنیم که به بهترین نحو با نیازهایشان مطابقت دارد و ویدیوها بخش مهمی از آن است.
توییتر دوباره با ویدیو آزمایش می‌کند، ویدیوی اسکرول عمودی را آزمایش می‌کند
نمایشگر رسانه ای همهجانبه طی چند روز آینده در اختیار کاربران iOS با استفاده از توییتر به زبان انگلیسی قرار خواهد گرفت. در همین حال، چرخ فلک ویدیویی در تب Explore اکنون به زبان انگلیسی در دسترس کاربران اندروید و iOS است.

آخرین باری که این شرکت سعی کرد ویدیو را ترکیب کند، شکست خورد. توییتر Fleets را در نوامبر 2020 راه‌اندازی کرد، فقط برای اینکه حدود 8 ماه بعد از آن خارج شد. با این اعلامیه، به نظر نمی رسد توییتر در تلاش است تا استراتژی محتوای خود را تغییر دهد و به طور ناگهانی کاربران خود را مجبور به انتشار ویدیوهای کوتاه مانند اینستاگرام کند. به جای اینکه تمرکز خود را بر روی ویدیو تغییر دهد، فقط یافتن و تعامل با آنها را آسان تر می کند.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *