کسب و کار مالی و سرمایه گذاری

ماسک هشدار داد توییتر ممکن است ورشکست شود

توییتر

ماسک به کارمندان هشدار داد توییتر ممکن است ورشکست شود

ایلان ماسک، مالک جدید و مدیرعامل جدید توییتر، در یک تماس جمعی به کارمندان فاش کرد که نباید ورشکستگی رسانه های اجتماعی را رد کرد. این اعلامیه ساعاتی پس از یک ایمیل انبوه منتشر شد. که در آن ماسک هشدار داد که اگر شرکت نتواند درآمد اشتراک را برای جبران کاهش درآمد ناشی از تبلیغات افزایش دهد. ممکن است “از رکود اقتصادی آتی جان سالم به در نبرد”.

رویترز گزارش می دهد که بی نظمی در توییتر نیز با خروج مدیران کلیدی از جمله افسر ارشد امنیت اطلاعات و یوئل راث، رئیس بخش اعتماد و ایمنی دامن زده است.

راث بر واکنش توییتر به سخنان نفرت‌انگیز، اطلاعات نادرست و هرزنامه نظارت می‌کرد. و اکنون بیوگرافی حساب توییتر او نشان می‌دهد که او “رئیس سابق” این شرکت است. طبق یک پیام داخلی Slack، افسر ارشد حریم خصوصی و افسر ارشد سازگاری نیز آنجا را ترک کردند. یکی از افرادی که تصمیم گرفت حداقل فعلا بماند، رابین ویلر، مدیر ارشد تبلیغات شرکت است.

کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده پس از خروج مدیران حریم خصوصی و رعایت قوانین، با “نگرانی عمیق” توییتر را زیر نظر دارد. این خروج‌ها رسانه‌های اجتماعی را در معرض خطر نقض دستورات نظارتی قرار می‌دهد، اما الکس اسپیرو، وکیل ماسک، فاش کرد که تیم در حال انجام «گفت‌وگوی سازنده‌ای در حال انجام» در مورد این موضوع است.
ماسک به کارمندان هشدار داد توییتر ممکن است ورشکست شود

دلیل اینکه FTC توسعه را در توییتر دنبال می کند این است که رسانه های اجتماعی قبلاً از اطلاعات شخصی مانند شماره تلفن هایی که به تبلیغ کنندگان داده شده است سوء استفاده کرده اند. با این حال، اسپیرو سعی کرد اوضاع را آرام کند و گفت: «ایلون موشک‌ها را به فضا می‌فرستد، او از FTC نمی‌ترسد» بدون اینکه ارتباط بین این دو را روشن کند.

منبع :
gsmarenaبرای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *