فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

توییتر بالاخره به شما اجازه ویرایش توییت را می دهد

twiiter

توییتر بالاخره به شما اجازه می دهد توییت های خود را ویرایش کنید

نمی توان انکار کرد که توییتر به راحتی یکی از بهترین رسانه های اجتماعی است. زمانی که شما در مورد به اشتراک گذاری افکار خود صحبت می کنید و مهمتر از آن، به روز ماندن از همه چیزهایی که در سراسر جهان می گذرد. اوایل امروز، این شرکت پادکست‌ها را با ادغام آن‌ها در Spaces و طراحی مجدد آن قسمت معرفی کرد. و اکنون پس از مدت‌ها درخواست کاربران، بالاخره این شرکت قابلیتی را معرفی کرده است که به شما امکان می‌دهد توییت‌های خود را ویرایش کنید.
twitter-blue

کاربران توییتر بالاخره تنها در صورتی می‌توانند توییت‌های خود را ویرایش کنند که ماهیانه برای Twitter Blue پرداخت کنند.

تا قبل از امروز، کاربران توییتر مجاز به ویرایش توییت‌های خود نبودند. به خصوص زمانی که بسیاری از ما با عجله توییت می‌کنیم، و بیشتر اوقات، حتی زمانی را برای بررسی آنچه که توییت می‌کنیم پس از ارسال آن، پیدا نمی‌کنیم. خوب، اکنون می توانید ادامه دهید و توییت های خود را ویرایش کنید.
قابلیتی که به شما امکان می دهد توییت های خود را ویرایش کنید بخشی از Twitter Blue است. اشتراک ماهانه ای که برای بهره مندی از مزایای خاصی که به سادگی برای همه در دسترس نیست، به آن نیاز دارید.
اکنون، جالب‌ترین نکته اینجاست که می‌گوید «دسترسی زودهنگام به ویرایش توییت داشته باشید». که دلیلی برای باور ماست که بعداً توییتر می‌تواند این ویژگی را برای دیگران به ارمغان بیاورد. و فکر می‌کنم منطقی باشد. زیرا هیچ کس نمی خواهد کاربران خود را از چنین ویژگی اساسی محدود کند که تقریباً هر کاربر رسانه های اجتماعی به آن دسترسی داشته باشد.

حتی اگر در زمان نگارش این مقاله به عنوان یک ویژگی انحصاری به نظر می‌رسد، اما بیش از آن نشان می‌دهد که توییتر در حال انجام کاری درست است. زیرا این ویژگی ممکن است در آینده به همه افراد برسد.
منبع : WCCFTECH
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *