فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

محافظت از حساب تلگرام از طریق ایمیل

ویژگی

تلگرام ممکن است به زودی به شما اجازه دهد از حساب خود از طریق ایمیل خود، محافظت کنید

طبق گزارش ها، تلگرام در حال کار بر روی روش جدیدی برای کمک به کاربران برای محافظت از حساب های خود است. ویژگی آینده به شما امکان می دهد حساب خود را به یک شناسه ایمیل پیوند دهید. و تلگرام هر بار که از دستگاه جدیدی وارد می شوید از آن برای تأیید استفاده می کند.

تلگرام

اگرچه تلگرام هیچ جزئیاتی را به طور رسمی به اشتراک نگذاشته است. اما الساندرو پالوزی، توسعه‌دهنده اپلیکیشن و مهندس معکوس پرکار، موفق شده است چند اسکرین شات از ویژگی در حال توسعه را به نمایش بگذارد. این ویژگی به کاربران این امکان را می‌دهد که یک شناسه ایمیل «برای محافظت از حساب خود» اضافه کنند. همچنین شامل گزینه ورود با گوگل برای کاربران جیمیل خواهد بود.
این ویژگی در تنظیمات حریم خصوصی و امنیت در تلگرام ظاهر می شود. با ضربه زدن روی آن یک پاپ آپ نشان داده می شود که “این آدرس ایمیل هر بار که از یک اکانت تلگرام جدید وارد شوید استفاده می شود”. یک دکمه تغییر ایمیل در پاپ آپ به کاربران امکان می دهد حساب های تلگرام خود را به یک اکانت دیگر متصل کنند.
در حال حاضر، تلگرام یک ویژگی تایید دو مرحله ای را برای کمک به کاربران برای محافظت از حساب های خود ارائه می دهد. این به شما امکان می دهد حساب خود را با یک رمز عبور اضافی ایمن کنید و باید از آن رمز عبور برای دسترسی به تلگرام در دستگاه جدید استفاده کنید. با این حال، از آنجایی که این ویژگی از یک رمز عبور ثابت از پیش تعریف شده استفاده می کند، احتمالاً به اندازه ویژگی آینده ایمن نیست.
منبع : xda-developers
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *