فناوری موبایل

تقاضای بالا برای مدل‌های پرو Q4 14 Max

iphone 14

محموله‌های پنل آیفون 14 نشان می‌دهد که تقاضای بالایی برای مدل‌های Pro، Q4 14 Max افزایش می‌یابد

بر اساس داده‌های به اشتراک‌گذاشته شده توسط راس یانگ، تحلیلگر صفحه‌نمایش. محموله‌های پنل نشان می‌دهد که اپل روی تولید آیفون 14 پرو مکس و پرو برای زمانی که گوشی‌های هوشمند جدید را در سه هفته آینده معرفی کند، تمرکز کرده است. علاوه بر این، این شرکت انتظار دارد که مدل های معمولی پس از این رویداد فروش بیشتری داشته باشند، به خصوص آیفون 14 مکس.

DSCC راس یانگ برای سوپر فالوورهای خود در توییتر به اشتراک گذاشت که از ژوئن تا سپتامبر. آیفون 14 پرو مکس به ترتیب با 29 و 28 درصد بیشترین سهم تولید پنل را دارد.

در طول این سه ماهه، آیفون 14 مکس با 21 درصد از تولید و 19 درصد از محموله ها، کمترین سهم را داشت. اگرچه یانگ انتظار دارد این گوشی «در ماه سپتامبر» جایگاه زیادی را به خود اختصاص دهد.

طبق معمول، مشتریان سرسخت روی خرید خط پرو تمرکز خواهند کرد. به خصوص با نسخه بزرگتر آیفون 14 پرو مکس و به دنبال آن 14 پرو، درست بعد از رویداد سپتامبر.

iphone 14

امکانات بهبود یافته

با دوربین های اصلاح شده، عمر باتری بهتر، پردازنده جدید و طراحی جدید، حتی افزایش قیمت ۱۰۰ دلاری شایعه شده این مشتریان را از خرید این گوشی برتر باز نخواهد داشت. در همین حال، به نظر می رسد اپل در مقایسه تلفن های پرو با نسخه های معمولی آنها مراقب باشد.

با فروش ضعیف آیفون مینی برای دو سال متوالی، تغییر برای آیفون بزرگ دیگر این شرکت را محتاط کرده است. زیرا منتظر خواهد ماند تا ببیند آیا باید تولید آیفون 14 مکس را افزایش دهد یا خیر.

از آنجایی که آیفون‌های سری معمولی 14 طراحی جدیدی ندارند، از تراشه A15 Bionic استفاده می‌کنند و به‌روزرسانی قابل توجهی در دوربین ندارند. نمایشگر بزرگ‌تر و عمر باتری بیشتر می‌تواند برای مشتریان عمومی برای خرید 14 مکس کلیدی باشد.

فقط زمان مشخص خواهد کرد، اما در حال حاضر، به نظر می رسد که آیفون 14 پرو مکس شرط اصلی اپل است و پس از چند هفته 14 مکس.

منبع : 9to5mac
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *