فناوری موبایل موبایل نقد و بررسی

آیفون 14 اپل تست دوام را با امتیازهای برتر پشت سر گذاشت

تست آیفون 14

آیفون 14 اپل تست دوام را با امتیازهای برتر پشت سر گذاشت

آیفون 14 بالاخره در دستان کاربران قرار گرفت. Zach با نام مستعار JerryRigEverything اینجاست تا دوام آن را با مجموعه آزمایش‌های معمول خود از جمله خراشیدگی، سوختن و خم شدن آزمایش کند. طراحی این دستگاه عمدتاً از آیفون 13 سال گذشته با تعدادی بهبود در زیر کاپوت منتقل شده است. یکی از تفاوت‌های سخت‌افزاری اصلی این است که اپل اکنون جدا کردن شیشه‌های پشتی را آسان‌تر می‌کند. و هزینه‌های تعمیر به میزان قابل توجهی کمتر است.

تست آیفون 14

طبق معمول، تست‌های دوام با تست خراش صفحه شروع می‌شود که خراش‌های جزئی را در سطح 6 در مقیاس سختی Mohs و شیارهای عمیق‌تر در سطح 7 نشان می‌دهد. طرف‌های آلومینیومی چندین برخورد تیز را با تیغه‌ای انجام می‌دهند که رنگ‌های واقعی خود را در این رنگ مشکی نیمه‌شب نشان می‌دهد. واحد بررسی دوربین‌های پشتی این دستگاه دارای پوشش لنز کریستالی یاقوت کبود هستند. اگرچه آزمایش خراش نشان می‌دهد که اینطور نیست زیرا علائم در سطح 6 ظاهر می‌شوند.

تست سوختن طولانی‌مدت صفحه منجر به چندین پیکسل مرده می‌شود که بازیابی نمی‌شوند، که قابل انتظار است. تست خم شدن برای آخرین بار در نظر گرفته شده است و این دستگاه هیچ نشانه ای از خم شدن تحت فشار را نشان نمی دهد.

برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *