سیستم عامل فناوری

گلکسی S22 به‌روزرسانی One UI 5 Beta 4 را دریافت می‌کند

One UI 5 Beta 4

خانواده گلکسی S22 سامسونگ به‌روزرسانی One UI 5 Beta 4 را با اصلاحات فراوان دریافت می‌کند

سامسونگ در حال انجام آزمایش عمومی بتا برای نسخه بعدی پوسته اندروید خود است. One UI 5 Beta 4 اکنون به‌عنوان یک به‌روزرسانی خارج از هوا برای اعضای خانواده Galaxy S22. در ایالات متحده که در برنامه بتا ثبت‌نام کرده‌اند، عرضه می‌شود.

این با عنوان build ZVJ2 برچسب گذاری شده است، این یک دانلود 1.5 گیگابایتی است. و سطح وصله امنیتی اکتبر 2022 را به همراه رفع اشکالات فراوان به همراه دارد. همانطور که گفته شد، هنوز مشکلات شناخته شده ای وجود دارد. مانند نمایش صفحه سیاه روی مانیتور هنگام استفاده از DeX. و قفل شدن صفحه نمایش تلفن. هنگامی که فیلتری را از منوی صفحه قفل در هنگام تنظیم چند بسته کاغذ دیواری انتخاب می کنید. بسته شدن اجباری رخ می دهد، و همچنین هنگامی که چیزی را از طریق QuickShare دریافت می‌کنید. و سعی می‌کنید آن را از پنجره بازشو باز کنید، یک پیام Unable to open file دریافت می‌کنید.

قابلیت چند کاربره در اولین نسخه بتای One UI 5 اضافه شد و متأسفانه در بتای چهارم حذف شد. مشخص نیست که آیا این از بین خواهد رفت یا اینکه سامسونگ قصد دارد آن را دوباره در نسخه بعدی اضافه کند.

این رفع‌ها مربوط به خرابی‌ها در ورود به پوشه‌های برنامه. تغییر والپیپر، استفاده از S Pen Air Command. کار نکردن پاک‌کن اشیاء، کار نکردن لرزش برای ژست خانه. و مشکلات شکستن قاب هنگام رفتن از ویجت به صفحه اصلی است. علاوه بر این، مشکلی که باعث می‌شد تلفن به‌طور مداوم بیپ کند. و به لرزش بیفتد، خوشبختانه برطرف شد، همانطور که به طور خودکار حالت خواب را به کار می‌برد. و افزودن و حذف موارد دلخواه در گالری باید راحت‌تر باشد.

این به‌روزرسانی به احتمال زیاد ظرف چند ساعت یا حداکثر چند روز آینده به سایر کشورهایی که برنامه One UI 5 بتای آن‌ها در دسترس است می‌رسد.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *