سیستم عامل فناوری

Nothing به‌روزرسانی Nothing OS 1.1.4 را دریافت می‌کند

به‌روزرسانی Nothing OS 1.1.4

Nothing Phone (1) به‌روزرسانی Nothing OS 1.1.4 با بهبود دوربین و پشتیبانی LHDC دریافت می‌کند

Nothing به‌روزرسانی Nothing OS 1.1.4 را برای تلفن خود (1)Nothing با بهبودهای دوربین و صفحه نمایش منتشر نکرده است. همچنین پشتیبانی از کدک صوتی LHDC را به تلفن (1) می‌آورد و سطح وصله امنیتی اندروید را در تلفن هوشمند تا سپتامبر 2022 افزایش می‌دهد.

بیایید ابتدا در مورد بهبود دوربین صحبت کنیم. هیچ چیزی نمی گوید که با به روز رسانی جدید روی کالیبراسیون رنگ دوربین فوق عریض تلفن (1) کار کرده است، بنابراین برای یک تجربه تصویری ثابت و یکپارچه، بهتر با دوربین اصلی مطابقت دارد.

علاوه بر این، Nothing یک الگوریتم جدید تشخیص حرکت را برای افزایش پایداری و کاهش تاری در هنگام عکاسی از اجسام متحرک معرفی کرده است. می توانید لیست بهبودهای دوربین را در زیر بررسی کنید.

  • ما کالیبراسیون رنگ را در دوربین فوق عریض بهبود بخشیده ایم. برای مطابقت با کیفیت اصلی. برای یک تجربه تصویری ثابت و بدون درز.
  • تاری کمتر و پایداری بهتر هنگام عکاسی از اجسام متحرک. با تشکر از یک الگوریتم جدید تشخیص حرکت.
  • تصاویر واضح تر در زمان کمتر با افزایش سرعت عکسبرداری هنگام استفاده از HDR در حالت فوق عریض.
  • عکس های حالت شب واقعی با افزایش دقت رنگ هستند.
  • پرتره های واضح تر و به طور طبیعی روشن تر در دوربین جلو گرفته شده است.
  • با Nothing OS 1.1.4، کاربران همچنین یک ویژگی جدید تنظیم روشنایی خودکار برای جلوگیری از گرمای بیش از حد، و بهینه سازی مصرف باتری برای نمایشگر همیشه روشن برای عمر باتری بهتر دریافت می کنند.

اگر هنوز Nothing OS 1.1.4 را روی تلفن خود دریافت نکرده‌اید (1)، می‌توانید با رفتن به تنظیمات گوشی هوشمند > منوی به‌روزرسانی سیستم، آن را به صورت دستی بررسی کنید.
منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *