فناوری هدفون

به‌روزرسانی نرم‌افزار جدید Google Pixel Buds Pro

Pixel Buds Pro

Google Pixel Buds Pro سرانجام از طریق به‌روزرسانی نرم‌افزار جدید، EQ پنج بانده را دریافت کرد

امروز گوگل شروع به عرضه به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید برای Pixel Buds Pro خود کرده است. و یک ویژگی ضروری را که باید از همان ابتدا تعبیه شده بود به همراه دارد: یک EQ قابل تنظیم پنج باند.

هیچ بهانه ای برای تولیدکنندگان هدفون های TWS وجود ندارد که در این مورد کوتاهی کنند. و در حالی که گوگل در مسیر اشتباه قرار گرفته است، ما از این واقعیت قدردانی می کنیم که تصمیم گرفت. با این به روز رسانی نرم افزاری مشکلات را اصلاح کند.

در حال حاضر “به آرامی در حال انتشار است.” و پیش‌بینی می‌شود که عرضه آن حدود یک هفته طول بکشد. تا به همه دستگاه‌های موجود در طبیعت دسترسی پیدا کند. وقتی آن را دریافت و نصب کردید، در نسخه 3.14 خواهید بود. برای دریافت به‌روزرسانی، مطمئن شوید که برنامه Pixel Buds در تلفنتان نسخه 1.0.474476083 یا جدیدتر باشد.

بنابراین این چیزی است که به دست می آورید. یک EQ سفارشی پنج باندی که می توانید با دلخواه خود با آن بازی کنید. اما همچنین شش ایستگاه از پیش تنظیم شده توسط مهندسان صوتی Google تنظیم شده است. در صورتی که می خواهید به سرعت یک تنظیمات خوب پیدا کنید و خودتان در مورد همه باندها غافل نشوید.

همانطور که انتظار دارید، هنگامی که تنظیمات برگزیده خود را در برنامه Pixel Buds پیکربندی کردید. صرف نظر از اینکه از کدام دستگاه گوش می‌دهید، آنها در Buds Pro شما باقی می‌مانند. علاوه بر این، به‌روزرسانی با کنترل‌هایی برای تعادل چپ/راست و همچنین «رفع اشکالات و بهبودهای کلی.» ارائه می‌شود.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *