سیستم عامل فناوری موبایل

به‌روزرسانی بزرگ برای دوربین‌های گلکسی اس 22

گلکسی اس 22

سامسونگ به‌روزرسانی بزرگی را برای دوربین‌های سری گلکسی اس 22 ارائه می‌کند

سامسونگ امروز اعلام کرد که به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدش برای سری گلکسی اس 22 بهبودهایی را در دوربین‌های سه‌گانه به همراه خواهد داشت. ویدیوهای Hyperlapse برای دوربین تله‌فوتو فعال می‌شود و اسکنر QR برای ناوبری آسان‌تر بهبود می‌یابد.
گزینه Hyperlapse در برنامه دوربین امکان ضبط با دوربین های عریض و فوق عریض را ارائه می دهد، اما اکنون گزینه سوم 3x در راه است. این شرکت همچنین تایید کرد که Astro Hyperlapse در حال حاضر در حال توسعه است. یک ویژگی جالب که به کاربران امکان می دهد حتی عکس های هنری بیشتری از آسمان شب داشته باشند.

اسکنر QR ناحیه اسکن بزرگتری را دریافت می کند و اگر برنامه به تنهایی کد را پیدا نکند، برای اسکن ضربه بزنید. همچنین یک اشکال وجود داشت که اکنون در حال رفع شدن است – شما نمی‌توانید به سادگی پیام پشت کد QR را رد کنید و باید برنامه را ببندید یا URL را دنبال کنید.
گلکسی اس 22
پیشرفت های دیگر در زمینه عملکرد HDR و بازتولید رنگ است. استفاده از حافظه و عملکرد هوش مصنوعی در حالت های عکس، ویدیو و شب نیز بهینه شده است. تثبیت نیز بیشتر بهبود خواهد یافت.

این به‌روزرسانی‌های سامسونگ برای گوشی‌های هوشمند Galaxy S22، Galaxy S22+ و Galaxy S22 Ultra هستند. فقط می توانیم امیدوار باشیم که این پیشرفت ها به سری های پرچمدار قبلی نیز برسد.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *