سیستم عامل فناوری

ارائه به‌روزرسانی برای گلکسی S6، S6 edge و +S6 edge

s6

سامسونگ به‌روزرسانی کوچکی را برای گلکسی S6، S6 edge و +S6 edge ارائه می‌کند

سامسونگ مشکل GPS را در چندین مدل قدیمی گلکسی اس برطرف کرده و به‌روزرسانی‌هایی را برای آن‌ها ارائه کرده است. و وقتی می گوییم “قدیمی”، منظورمان آن است – ماه گذشته گلکسی اس 8 از سال 2017 و اس 7 از سال قبل بود. اکنون یک به‌روزرسانی برای یک سری قدیمی‌تر، خانواده Galaxy S6 از سال 2015 وجود دارد.

این به روز رسانی در هلند و بلژیک مشاهده شده است. گلکسی اس 6 هلندی و اس 6 اج که از وودافون خریداری شده اند. به ترتیب نسخه های سیستم عامل G920FXXU6EVG1 و G925FXXU6EVG3 را دریافت می کنند. در بلژیک، Galaxy S6 و +S6 edge بدون سیم‌کارت در حال به‌روزرسانی هستند.

این باید به آرامی گسترش یابد تا تمام نسخه‌های S6، نسخه‌های حامل و قفل نشده، به‌علاوه نسخه‌های دیگر کشورها را پوشش دهد. اگر اعلانی را نمی‌بینید، می‌توانید به‌روزرسانی‌ها را به صورت دستی بررسی کنید. اگر هنوز آن را نمی بینید، باید صبر کنید.
در این به‌روزرسانی، مانند گلکسی اس 8، به تعمیر GPS اشاره نشده است. اگرچه احتمالاً همین است. گزارش تغییرات فقط از بهبود پایداری و رفع اشکال، “ویژگی های جدید و/یا بهبود یافته” و “بهبود عملکرد بیشتر” صحبت می کند.

همچنین این به‌روزرسانی بسیار کوچک‌تر است و وزن آن کمتر از 13 مگابایت است. در مقایسه با به‌روزرسانی 420 مگابایتی S8. ناگفته نماند که این شامل نسخه جدید اندروید و حتی یک وصله امنیتی جدید نیست. با این حال، با توجه به اینکه 7 سال و نیم پیش راه اندازی شد، هرگونه به روز رسانی شگفت انگیز است.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *