استراتژی رشد فناوری کسب و کار موبایل

برنامه فروش سال آینده سامسونگ

سامسونگ

سامسونگ می خواهد سال آینده 270 میلیون دستگاه را با تمرکز زیاد بر روی گوشی های تاشو بفروشد

طبق گزارش جدیدی که در کره جنوبی منتشر شده. سامسونگ انتظار دارد امسال حدود 260 میلیون گوشی هوشمند بفروشد. و قصد دارد در سال 2023 حدود 270 میلیون دستگاه بفروشد. فروش دستگاه های این شرکت در سال 2017 با 320 میلیون دستگاه به اوج خود رسید و از آن زمان تاکنون بیش از 300 میلیون دستگاه فروش نرفته است.

تخمین فعلی فروش 260 میلیون دستگاه در سال 2022 حدود 10 میلیون بیشتر از سال گذشته است. و این شرکت می‌خواهد این میزان را در سال آینده دوباره 10 میلیون افزایش دهد. برای انجام این کار، طبق گزارش‌ها، تمرکز زیادی بر روی وسایل تاشو خواهد داشت. که می‌تواند به رشد سودآوری آن کمک کند تا حجم فروش خالص.

به جای اینکه از سودآوری با تلاش برای جابه‌جایی هرچه بیشتر دستگاه‌های ارزان قیمت در سال 2023 چشم‌پوشی کند. ظاهراً با افزایش نسبت محصولات ممتازی که می‌فروشد، دنده خود را به «دفاع از سود» تغییر می‌دهد. اینجاست که تاشوها هنوز برای این شرکت بی‌رقیب هستند و میانگین نرخ رشد سالانه آنها تا سال 2024 به 80 درصد می‌رسد. سامسونگ قصد دارد 60 میلیون دستگاه از سری S و Z ممتاز خود و 210 میلیون دستگاه از محصولات خود را عرضه کند. سریال سال آینده

با این حال، به طور خاص در مورد گوشی‌های تاشو، اگر یک یا چند سازنده چینی گوشی‌های هوشمند در نهایت تصمیم بگیرند گوشی‌های تاشو خود را در سطح بین‌المللی عرضه کنند، برنامه‌های آن ممکن است از مسیر خارج شود. این رقبا می توانند و به احتمال زیاد سلطنت سامسونگ را به دلیل قیمت گذاری به چالش می کشند و بنابراین ممکن است آن را مجبور به کاهش در حاشیه سود بسیار خوشمزه کنند.

در ادامه این گزارش اشاره می‌شود که دستگاه‌های سامسونگ گلکسی Z Flip و Fold سال آینده با طراحی بهبود یافته، دوام بهتر و چین‌خوردگی کمتر قابل توجه صفحه نمایش عرضه خواهند شد.

منبع : gsmarena
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *