سیستم عامل فناوری

اندروید 13 بتا سامسونگ به سری گلکسی S21 میرسد

بتای اندروید 13

اندروید 13 بتا سامسونگ به سری گلکسی S21 در ایالات متحده گسترش می یابد

سری Galaxy S22 سامسونگ در اوایل ماه گذشته شروع به دریافت نسخه‌های بتای اندروید 13 (One UI 5) در ایالات متحده کرد. امروز، نسخه‌های بتا برای One UI 5 مبتنی بر اندروید 13 اکنون به Samsung Galaxy S21، Galaxy S21+ و Galaxy S21 Ultra می‌رسند.

این به‌روزرسانی توسط کاربر Reddit u/DJStormXZ در زیر Reddit r/GalaxyS21 مشاهده شد. طبق OP (پوستر اصلی)، نسخه‌های بتا فقط برای مدل‌های آنلاک خریداری‌شده در ایالات متحده واجد شرایط هستند. اما یکی دیگر از نظر دهندگان ادعا کرد که می‌توانند به‌روزرسانی بتا را روی دستگاه T-Mobile نصب کنند.
دارندگان سامسونگ گلکسی اس 21 بریتانیایی و کره ای در اواخر ماه گذشته توانستند به روز رسانی بتا را دانلود کنند (هند اخیراً). و به نظر می رسد نسخه بتای ایالات متحده با شماره G991UEU5ZVIA (برای S21) کمی جدیدتر باشد. کاربران Reddit حدس می زنند که این ممکن است یک نسخه بتا 2 از اندروید 13 باشد.

اگر در ایالات متحده هستید و هر مدل Samsung Galaxy S21 دارید، می‌توانید به اپلیکیشن Samsung Members بروید. و روی تصویر بنر بالا بکشید تا زمانی که یکی را ببینید که به «برنامه One UI Beta» اشاره شده است. برای ثبت نام روی بنر ضربه بزنید و نسخه بتای Android 13 را قبل از انتشار عمومی بکشید. به خاطر داشته باشید که ممکن است برای گلکسی S21 قفل شده توسط شرکت مخابراتی در دسترس نباشد.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *