فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت بازنشر است

اینستاگرام

اینستاگرام تایید کرد که در حال آزمایش قابلیت بازنشر است

ممکن است ویژگی جدیدی به اینستاگرام بیاید که به کاربران امکان می‌دهد پست‌های دیگران را بازنشر کنند. مت ناوارا، تحلیلگر رسانه های اجتماعی، یک اسکرین شات را در توییتر منتشر کرده است. یک برگه نمایه mew به نام “Reposts” را نشان داد. اینستاگرام بعداً در بیانیه ای برای TechCrunch تأیید کرد که در حال آزمایش این ویژگی است.

ما در حال بررسی توانایی اشتراک‌گذاری مجدد پست‌ها در فید هستیم – مشابه نحوه اشتراک‌گذاری مجدد در فروشگاه‌ها – تا مردم بتوانند آنچه را که با آنها طنین‌انداز می‌شود به اشتراک بگذارند، و بنابراین سازندگان اصلی برای کارشان اعتبار می‌یابند[…] ما قصد داریم این را به زودی با یک تعداد کمی از مردم

در حال حاضر، رایج‌ترین راه برای ارسال مجدد یا اشتراک‌گذاری پست‌ها، افزودن آنها به استوری است که در 24 ساعت منقضی می‌شود. این ویژگی جدید “Repost” با ارسال یک پست بازپست شده به فیدهای اصلی دنبال کنندگان کاربر به جای استوری ها کار می کند. هم توییتر و هم تیک تاک هر کدام ویژگی مشابه خود را دارند.

اسکرین شات های منتشر شده نشان می دهد که ویژگی بازنشر این است که «پستی را به دوستانتان توصیه می کنیم که ممکن است با ارسال مجدد آن در فید یا استوری از آن لذت ببرند». ویژگی Repost در منوی اشتراک‌گذاری یک پست قرار می‌گیرد و دنبال‌کنندگان می‌توانند به محتوای ارسال‌شده مجدد با یک پیام به ارسال‌کننده پاسخ دهند. در همین حال، برگه ارسال مجدد در نمایه کاربر نشان داده می شود که دنبال کنندگان می توانند آن را ببینند. کاربران همچنین ممکن است بتوانند قبل از به اشتراک گذاشتن یک پست مجدد، افکاری را به آن اضافه کنند.

در زمان‌های اخیر، اینستاگرام با Reels و محتوای ویدیویی فشار زیادی انجام داده است، و چندی پیش از آن، ویژگی فروشگاه را تحت فشار قرار داد – با قرار دادن چشم‌انداز اصلی برنامه اجتماعی از مکانی برای اشتراک‌گذاری عکس‌ها در تلاش برای رقابت با محبوبیت شدید پلتفرم ویدیوی کوتاه TikTok.
منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *