فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

اینستاگرام در حال آزمایش راه‌های بیشتری برای فیلتر کردن

اینستاگرام

اینستاگرام در حال آزمایش راه‌های بیشتری برای فیلتر کردن پست‌هایی است که به آن‌ها علاقه ندارید

اینستاگرام در حال آزمایش تنظیمات جدیدی برای کاربران است تا بتواند نوع محتوایی را که در این پلتفرم می بینند کنترل کند.

در یک پست وبلاگ، متا می‌گوید که آزمایش‌هایش شامل امکان انتخاب چندین پست و علامت‌گذاری آنها با استفاده از دکمه «علاقه‌مند نیست» است. که قرار است به برنامه نشان دهد که کاربر نمی‌خواهد محتوای مشابه را ببیند. در حال حاضر، کاربران می‌توانند روی یک پست جداگانه کلیک کنند تا آن را پرچم‌گذاری کنند. اما راهی برای انجام این کار در مقیاس وجود ندارد.

اینستاگرام همچنین به زودی شروع به آزمایش راهی برای کاربران می‌کند تا فهرستی از کلمات کلیدی، عبارات، ایموجی‌ها و هشتگ‌ها را در پست‌های پیشنهادی که به آن‌ها علاقه‌ای ندارند و نمی‌خواهند ببینند، تهیه کنند. TikTok یک ویژگی مشابه مبتنی بر کلمه کلیدی را در ماه ژوئن ارائه کرد. این ویژگی قبلاً به کاربران امکان “نپسندیدن” ویدیوها را می داد تا الگوریتم خود را به سمت چیزهایی که می خواهند ببینند هدایت کنند.
اینستاگرام

کنترل‌های جدید در اینستاگرام مدت کوتاهی پس از شورش کاربران نسبت به تغییراتی که روی پلتفرم انباشته شده بودند، اعمال می‌شوند. به غیر از سیل ریل‌ها، بسیاری از کاربران اینستاگرام از میزان محتوای توصیه‌شده در فیدهایشان که از حساب‌هایی که دنبال نمی‌کنند. ناراحت بودند – چیزی که مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا گفته است که در آینده افزایش خواهد یافت.

اینستاگرام در حال حاضر چند راه برای تنظیم فید شما ارائه می دهد، مانند به تعویق انداختن پست های پیشنهادی به مدت 30 روز. و افزودن افراد به لیست “مورد علاقه” تا پست های آن حساب ها دفن نشوند. تنظیمات بیشتر در صفحه کاوش برای تنظیم دقیق الگوریتم شما منطقی است – متا در حال تغییر است تا تمرکز بیشتری روی کشف داشته باشد زیرا برای رقابت با TikTok کار می کند.

منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *