فناوری هدفون

آیا ایرپادز پرو 2 دارای قابلیت حذف نویز فعال است؟

ایرپادز پرو 2

آیا ایرپادز پرو 2 دارای قابلیت حذف نویز فعال (ANC) است؟

اپل به تازگی از نسل دوم ایرپادز پرو را در کنار سری آیفون 14 رونمایی کرده است. در حالی که مدل جدید هیچ تغییر قابل توجهی در طراحی ندارد. ایرپادز پرو 2 پیشرفت های قابل توجهی را در جدول به ارمغان می آورد. آنها با تراشه جدید H2 اپل، یک میکروفون بازطراحی شده رو به داخل. پشتیبانی فضایی صوتی و یک حالت شفافیت تطبیقی ​​جدید عرضه می شوند. با توجه به سوالی که در ذهن شما وجود دارد. ایرپادز پرو 2 همچنین دارای پشتیبانی از حذف نویز فعال (ANC) است.

اپل ادعا می کند که AirPods Pro 2 تا دو برابر بیشتر از مدل قبلی ANC ارائه می دهد. این شرکت می‌گوید این هدفون‌ها از تراشه جدید H2. و الگوریتم‌های محاسباتی به‌روز شده برای حذف هوشمند نویز استفاده می‌کنند. با این حال، مانند مدل قبلی، ایرپادز پرو 2 همچنان سه سطح کنترل نویز را ارائه می‌کند.

می‌توانید ANC را در AirPods Pro 2 با فشار دادن. و نگه‌داشتن حسگر نیرو روی ساقه هر هدف تا زمانی که صدای زنگ را بشنوید، فعال کنید. سپس می توانید با فشار دادن و نگه داشتن حسگر نیرو. بین حالت لغو نویز و شفافیت جابجا شوید. همچنین، می‌توانید با رفتن به تنظیمات > بلوتوث و ضربه زدن روی دکمه «i» در کنار AirPods Pro 2 خود. در لیست دستگاه‌ها، بین حالت‌های آیفون یا آی‌پد خود جابه‌جا شوید. در صفحه زیر گزینه Noise Control را که می خواهید به آن تغییر دهید انتخاب کنید.

علاوه بر این دو روش، می‌توانید بین حالت‌های Noise Control جابه‌جا شوید. یا ANC را از مرکز کنترل در دستگاه iOS یا iPadOS خود فعال کنید. برای انجام این کار، هنگام استفاده از ایرپادز پرو 2، نوار لغزنده صدا را در مرکز کنترل لمس کنید. و نگه دارید تا کنترل‌های اضافی را مشاهده کنید. روی نماد Noise Control در گوشه سمت چپ پایین ضربه بزنید. تا بین حالت های Noise Control جابجا شوید. علاوه بر این، می‌توانید از Apple Watch و Mac خود برای فعال کردن ANC در AirPods Pro 2 خود استفاده کنید. اگر از حالت اول استفاده می‌کنید، می‌توانید سطح نویز کاهش یافته توسط AirPods را در Apple Watch خود نیز مشاهده کنید.

منبع : xda-developers
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *