فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

افزایش قیمت برنامه‌ها و خریدهای درون‌برنامه‌ای در اپ استور اپل

اپ استور

اپل از 5 اکتبر رده های قیمت گذاری اپ استور را در چندین منطقه افزایش می دهد

قیمت برنامه‌ها و خریدهای درون‌برنامه‌ای در اپ استور اپل در چندین کشور در حال افزایش است. شیلی، مصر، ژاپن، مالزی، پاکستان، لهستان، کره جنوبی، سوئد، ویتنام و همه مناطقی که از ارز یورو استفاده می‌کنند. قیمت های جدید از 5 اکتبر اعمال می شود.

در مورد ویتنام، افزایش قیمت شامل مالیات بر ارزش افزوده (VAT) و مالیات بر درآمد شرکتی (CIT) نیز می‌شود. که هر دو 5 درصد هستند که اپل اکنون به دلیل قوانین جدید در این کشور مجبور به دریافت آن است.

برای مقایسه، قیمت گذاری که در آگوست 2021 اجرا شد (PDF) 0.99 یورو به عنوان ردیف 1 بود. با این حال، این قیمت هنوز به عنوان “سطح B جایگزین” موجود است.

اگر می‌پرسید که این همه کسب‌وکار در سطح چیست، اپل به توسعه‌دهندگان اجازه نمی‌دهد مستقیماً قیمت تعیین کنند. در عوض آنها باید یکی از سطوح را انتخاب کنند. این یک راه ساده برای تعیین قیمت جهانی برای برنامه شما است، که همچنین به جلوگیری از تغییرات مداوم ناشی از نوسان نرخ ارز کمک می کند.

اشتراک‌های قابل تمدید خودکار تحت تأثیر این تغییر قیمت قرار نخواهند گرفت و توسعه‌دهندگان این گزینه را دارند که قیمت‌ها را برای مشترکین موجود حفظ کنند. البته، توسعه دهندگان همچنین می توانند برنامه های خود را به سطح قیمت پایین تری برای جبران هزینه های افزایش یافته رها کنند، اما این به آنها بستگی دارد.

افزایش قیمت مشابه در ژانویه به دلیل مالیات های جدید و نرخ های مختلف ارز وجود داشت.
منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *