فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

برندگان جوایز اپ استور اپل برای سال 2022 معرفی شدند

اپ استور

برندگان جوایز اپ استور اپل برای سال 2022 معرفی شدند

دهمین جوایز سالانه اپل اپ استور برگزار می‌شود و بهترین برنامه‌ها و بازی‌های سال 2022 که توسط تیم اپ استور انتخاب شده‌اند، اکنون مشخص می‌شوند. دسته بندی ها شامل بهترین برنامه ها و بازی ها برای iPhone،    iPad و  Mac می شوند. ما همچنین برندگان برنامه Apple Watch سال، بازی Apple Arcade سال و پنج برنده Cultural Impact را داریم.

BeReal

"<yoastmark

BeReal برنده بزرگ برنامه آیفون سال است. برنامه رسانه اجتماعی به کاربران امکان می دهد روزی یک بار عکسی از سلفی و دوربین عقب خود به اشتراک بگذارند. وقتی عکس روزانه شما پست شد، می‌توانید کارهایی که دوستان انجام می‌دهند را از پست‌هایشان ببینید.

Apex Legends Mobile EA

Apex Legends Mobile EA
Apex Legends Mobile EA

بازی Apex Legends Mobile EA بهترین بازی آیفون سال است. شوتر بتل رویال مبتنی بر استراتژی، شخصیت‌های افسانه‌ای سری Apex Legends را به یک تجربه چندنفره موبایل می‌آورد.

Gentler Streak

"<yoastmark

Gentler Streak اپلیکیشن سال اپل واچ است. هدف این برنامه رفاهی کمک به کاربران برای تعادل تناسب اندام و استراحت است.

GoodNotes 5

"<yoastmark

GoodNotes 5 عنوان اپلیکیشن سال اپل را به خود اختصاص داد. این یک برنامه یادداشت برداری است که پشتیبانی از Apple Pencil، ابزارهای همکاری و نشانه گذاری PDF را ارائه می دهد.

Moncage

"<yoastmark

Moncage بهترین بازی iPad در سال است. این یک برداشت تازه از ژانر ماجراجویی پازل است که با تمام سطوح در داخل یک مکعب اسرارآمیز با طراحی های منحصر به فرد برای هر سطح اتفاق می افتد.

MacFamillyTree 10

"<yoastmark

MacFamillyTree 10 اپلیکیشن مک سال است. این یک برنامه نرم افزاری شجره نامه است که به کاربران امکان می دهد درختان خانوادگی تولید کنند و نمودارها، آمار، عکس ها و کلیپ های صوتی را اضافه کنند.

Inscryption


Inscryption بهترین بازی مک سال است. این یک تجربه ماجراجویی مبتنی بر کارت عمیق با پیچ و تاب های غافلگیرکننده را ارائه می دهد.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *