پوشیدنی ها فناوری

اپل واچ SE جدید معرفی شد

اپل واچ SE

اپل یک اپل واچ SE جدید را معرفی کرد

اپل یک اپل واچ جدید SE را معرفی کرد. این ساعت هوشمند جدید که ارتقاء یافته به SE اصلی است، دومین نسل از مدل پایه این شرکت با قابلیت سلولی است. SE جدید 249 دلار برای مدل GPS و 299 دلار برای مدل سلولار قیمت خواهد داشت که 30 دلار کاهش قیمت نسبت به SE اصلی دارد. اپل واچ SE از 16 سپتامبر در دسترس خواهد بود.

اپل واچ SE

SE جدید از ویژگی تشخیص تصادف اعلام شده در سری 8 پشتیبانی می کند. و به لطف تراشه S8 جدید، همان تراشه موجود در سری 8، تا 20 درصد سریعتر از نسل اول SE خواهد بود. حسگرها مانند سری 8 خواهند بود.اپل واچ SE جدید در رنگ‌های نقره‌ای، نیمه‌شب و نور ستاره‌ای عرضه خواهد شد و دارای قاب‌های پشتی همسان با رنگ‌های جدید است.
SE همچنین از رومینگ بین المللی با جفت شدن با برنامه رومینگ آیفون پشتیبانی می کند. تمام ویژگی‌های استاندارد SE اصلی را حفظ می‌کند – صفحه نمایش OLED رتینا، سنسور ضربان قلب نوری، تشخیص سقوط، SOS اضطراری و مقاومت در برابر آب تا عمق 50 متری.

نسخه سلولی SE در بین والدینی که به دنبال راهی برای برقراری ارتباط با کودکان مدرسه‌ای بدون تعهد به آیفون هستند. محبوب است و اپل اعلام کرد که SE جدید با ویژگی Family Setup اپل که با SE معرفی شد، کار خواهد کرد.
این به شما امکان می‌دهد یک Apple Watch SE را با استفاده از آیفون والدین یا مراقب خود تنظیم کنید. اما پس از آن، دستگاه می تواند به طور مستقل عمل کند. این ویژگی در اپل واچ سری 3 ارزان‌تر وجود نداشت. SE جدید همچنین 30 درصد صفحه نمایش بزرگ‌تری نسبت به سری 3 دارد.
منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *