پوشیدنی ها فناوری

جدیدترین تصاویر اپل واچ پرو و جزئیات

اپل واچ پرو

جدیدترین تصاویر اپل واچ پرو CAD طراحی و جزئیات دکمه های اضافی را آشکار می کند

اپل در رویداد “Far Out” خود، آیفون 14 و اپل واچ سری 8 جدید را معرفی خواهد کرد. ما تنها چند روز با عرضه فاصله داریم و تصاویر جدید CAD اپل واچ آینده به صورت آنلاین منتشر شده است. به غیر از طراحی، تصاویر CAD اپل واچ پرو نیز جزئیات را در دکمه اضافی به اشتراک می گذارند. برای خواندن جزئیات بیشتر در مورد موضوع به پایین بروید.
تصاویر CAD منعکس کننده تغییرات شایعه شده در مدل های سری 8 اپل واچ هستند. در حالی که انتظار می‌رود مدل‌های استاندارد کمابیش طراحی مشابه مدل‌های فعلی داشته باشند. اپل واچ بزرگ‌تر با صفحه‌نمایش تخت خواهد بود. علاوه بر این، یک دکمه فیزیکی اضافی در سمت چپ را نشان می دهد. دکمه جدید زیر سه سوراخ قرار دارد که احتمالاً دریچه‌های بلندگو هستند.
apple watch pro cad
به غیر از این، می توانید به وضوح تغییرات طراحی را در مقایسه با حالت فعلی مشاهده کنید. صفحه نمایش تخت و بزرگتر از مدل های فعلی، تاچ دیجیتال و دکمه جانبی در داخل شاسی جدید قرار دارند که از پوسته بیرون زده است.
apple watch pro cad
اپل واچ پرو به سمت ورزشکاران گرایش خواهد داشت و نمایشگر بزرگتر فضایی برای نشان دادن معیارهای اضافی می دهد. مدل پرو دارای قیمتی بین 900 تا 1000 دلار خواهد داشت و در صدر خط تولید قرار خواهد گرفت. اپل روز چهارشنبه 7 سپتامبر در مرکز صحنه خواهد بود و سری آیفون 14، اپل واچ سری 8 و ایرپاد پرو جدید را معرفی خواهد کرد.
منبع : WCCFTECH
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *