پوشیدنی ها فناوری

بندهای فعلی اپل واچ برای اپل واچ پرو مناسب نیست

اپل واچ پرو

بندهای فعلی اپل واچ ممکن است برای اپل واچ پرو مناسب نباشند

انتظار می رود که اپل هفته آینده در یک رویداد آیفون از یک اپل واچ جدید رونمایی کند. علاوه بر اپل واچ های به روز شده استاندارد. تحلیلگران ادعا می کنند که یک اپل واچ پرو شایعه شده در طول پخش زنده نمایش داده می شود. ساعتی که ممکن است از مواد درجه یک استفاده کند و ممکن است با قیمت بیش از 900 دلار به فروش برسد. این ساعت دارای یک قاب بزرگتر 47 میلی متری خواهد بود (اپل واچ سری 7 در نسخه های 41 و 45 میلی متری عرضه می شود).
Apple Watch Pro اپل واچ
با توجه به اندازه این اپل واچ پرو بزرگتر، احتمالاً با بند بزرگ تری عرضه خواهد شد و گزارش شده است که بندهای اپل واچ موجود با این اپل واچ جدید مطابقت ندارند. در ماه جولای، گورمن گزارش داد که این اپل واچ جدید دارای صفحه نمایش ضد شکستگی است. و بدنه آن از تیتانیوم ساخته شده است. همچنین گزارش شده است که آن ساعت به گونه ای طراحی شده است که ناهموارتر باشد. پستی از Apple Hub در توییتر به ما مدلی از اپل واچ پرو فرضی را نشان می دهد، با این نکته که انتظار می رود طرفین صاف و صفحه نمایش تخت داشته باشد.
همچنین انتظار می‌رود که واچ پرو باتری بزرگ‌تری داشته باشد و اندازه آن ممکن است برای اکثر کاربران اپل واچ بسیار بزرگ باشد. در غیر این صورت، شایعه شده است که Watch Pro جدید به سنسور دمای بدنه مجهز می شود. در همین حال، ما هنوز چیز زیادی در مورد ساعت های استاندارد سری 8 نمی دانیم. اپل واچ سری 7 با به‌روزرسانی‌هایی سبک بود که حاشیه‌های کوچک‌تر، شارژ سریع‌تر و طراحی گردتر داشت.
منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *