پوشیدنی ها فناوری

اپل واچ سری 8 معرفی شد

اپل واچ سری 8

اپل واچ سری 8 با سنسور دما و تشخیص تصادف معرفی شد

اپل جدیدترین ابزار پوشیدنی خود را با نام Apple Watch Series 8 معرفی کرده است. این محصول شامل یک سنسور دمای جدید است که اپل می گوید “تعهد خود را به سلامت زنان حتی بیشتر می کند.” این سری همچنین دارای دو حسگر حرکتی جدید است تا تشخیص دهد که آیا در یک تصادف شدید رانندگی کرده اید یا خیر. از 16 سپتامبر در دسترس خواهد بود و 399 دلار برای مدل GPS و 499 دلار برای مدل تلفن همراه قیمت خواهد داشت.
اپل واچ سری 8
این شرکت می‌گوید که می‌تواند تغییرات دما را تا 0.1 درجه سانتی‌گراد ردیابی کند و هر پنج ثانیه دمای شما را بررسی می‌کند. اپل می‌گوید که ردیابی دمای بدن در طول شب می‌تواند به شما بینشی در مورد چرخه تخمک‌گذاری‌تان بدهد، که می‌تواند از آن برای بهبود ویژگی ردیابی چرخه ساعت برای کسانی که قاعدگی دارند استفاده کند. این شرکت می‌گوید که این داده‌ها بر روی خود ساعت رمزگذاری شده‌اند.
اپل می‌گوید که ویژگی تشخیص تصادف آن فقط در حین رانندگی کار می‌کند که به حفظ عمر باتری ۱۸ ساعته ساعت کمک می‌کند. اپل همچنین یک حالت کم مصرف را معرفی می‌کند که عمر باتری ساعت را تا 36 ساعت افزایش می‌دهد. این ویژگی برای ساعت‌های قدیمی‌تر نیز از سری 4 شروع می‌شود، البته تا زمانی که ساعت‌ها از watchOS 9 استفاده می‌کنند. نمایشگر همیشه روشن و ردیابی تمرین خودکار، ردیابی فعالیت و تشخیص تصادف را خواهید داشت. همچنین به ساعت‌های قدیمی‌تر و سری 8 رومینگ تلفن همراه می‌رسد.

ویژگی ظاهری سری 8

مدل سال گذشته سری 7 دارای طراحی کمی به روز شده بود که صفحه نمایش را در مقایسه با مدل‌های قبلی بزرگ‌تر می‌کرد (اما همانطور که شایعات نشان می‌دادند ظاهر کاملاً جدیدی با اضلاع صاف ارائه نکرد). جدا از طراحی مجدد، فقط چند ویژگی جدید را شامل می‌شود: شارژ سریع‌تر، دوام بهبود یافته و برخی رنگ‌های جدید. آلومینیوم سری 8 در چهار رنگ نیمه شب، نور ستاره ای، نقره ای و قرمز و مدل فولاد ضد زنگ در رنگ های نقره ای، طلایی و گرافیت موجود است.

منبع : THEVERGE
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *