پوشیدنی ها سیستم عامل فناوری

اپل واچ سری 8 چند به روز رسانی نرم افزاری دریافت می کند؟

اپل واچ سری 8

اپل واچ سری 8 چند به روز رسانی نرم افزاری دریافت می کند؟

اپل در جریان رویداد Far Out خود، اپل واچ سری 8 را معرفی کرد. این افزودنی مناسب به خانواده اپل واچ، تشخیص تصادف خودرو، نمایشگر دمای بدن و موارد دیگر را معرفی می کند. این یک ارتقا قابل توجه از سری 7 نیست. با این حال، کسانی که از مدل های قدیمی تر استفاده می کنند. از اضافات سال های اخیر قدردانی خواهند کرد. چیزی که در مورد اپل واچ بسیار خوب است. این است که به روز رسانی های نرم افزاری را دریافت می کند. بنابراین حتی اگر یک مدل کمی قدیمی‌تر داشته باشید. باز هم تقریباً مشابه آخرین مدل است. البته، همیشه ویژگی های انحصاری از دست رفته است. با این حال، تجربه کلی مشابه باقی می ماند. بنابراین، اگر قصد خرید اپل واچ سری 8 را دارید. حتما از خود می پرسید که چند سال به روز رسانی نرم افزاری دریافت می کند؟

اپل به طور عمومی اعلام نمی کند که یک ساعت چند سال پشتیبانی نرم افزاری خواهد داشت. با این حال، می‌توان با بررسی تاریخچه و جدول زمانی این محصول، الگوی شرکت را مطالعه کرد. اپل واچ سری 3 در سال 2022 – پنج سال پس از عرضه، تخفیف گرفت. بنابراین با watchOS 4 راه اندازی شد و نسخه نهایی watchOS 8 را دریافت کرد.

سری 8 به طور قابل توجهی سریعتر و بزرگتر از سری 3 است. بنابراین از نظر تئوری، هیچ دلیلی برای از بین بردن زودهنگام پشتیبانی آن وجود ندارد. اپل واچ سری 8 احتمالا حداقل پنج سال به روز رسانی نرم افزاری دریافت خواهد کرد. البته، تعداد واقعی می تواند بیشتر یا کمتر باشد. ما فقط بر اساس نحوه عملکرد شرکت تخمین زده و فرض می کنیم. بنابراین اگر اپل واچ سری 8 پنج سال به‌روزرسانی نرم‌افزاری دریافت کند. تا سال 2027 یا بیشتر آن را به‌روز نگه می‌دارد. با توجه به اینکه با watchOS 9 راه اندازی شده است. می توان انتظار داشت که حداقل نسخه نهایی watchOS 14 را تا زمان بازنشستگی آن مشاهده کنیم.

منبع : xda-developers
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *