پوشیدنی ها فناوری

اپل واچ اولترا بالاخره معرفی شد

اپل واچ اولترا

اپل واچ اولترا بالاخره معرفی شد

پس از بیش از یک سال شایعات، اپل سرانجام اپل واچ اولترا را معرفی کرد. یک ساعت هوشمند مستحکم و درجه یک که اکنون در صدر خط تولید ساعت های هوشمند اپل قرار دارد. این ساعت طراحی جدیدی با نمایشگر بزرگتر و همچنین طراحی جدیدی برای اکتشاف و فعالیت در فضای باز معرفی می کند.

مشخصات فنی اپل واچ اولترا

یک محافظ دکمه جدید در کناره، با یک قاب تیتانیومی 49 میلی متری، تاج دیجیتالی بازطراحی شده و یک دکمه اکشن جدید وجود دارد. دکمه اکشن نارنجی را می توان برای اهداف مختلف سفارشی سازی کرد. صفحه نمایش دارای کریستال یاقوت کبود و همچنین 2000 نیت روشنایی است. دکمه ها و تاج ها نیز برای کار با دستکش طراحی شده اند که یک نگرانی بزرگ برای ورزشکاران در فضای باز است. سه میکروفون داخلی برای بهبود کیفیت صدا و همچنین کاهش صدای محیط مانند باد وجود دارد.
اپل واچ اولترا

تمام ساعت های Ultra دارای قابلیت سلولی هستند و با یک بار شارژ تا 36 ساعت کار می کنند. همچنین دارای عمر باتری طولانی 60 ساعت است. یک حالت GPS کم مصرف وجود دارد که هنوز هم قادر به اندازه گیری ضربان قلب است. اپل می گوید که Ultra عمر باتری کافی برای اکثر کاربران دارد تا بتوانند یک مسابقه سه گانه طولانی را انجام دهند، که دارای شنای 2.4 مایلی، دوچرخه سواری 112 مایلی و ماراتن کامل 26.2 مایلی باشد.

مشخصات ورزشی اپل واچ اولترا

Ultra همچنین دارای GPS چند باند بهبود یافته است که شامل فرکانس L5 جدید است. این چیزی است که این روزها فقط در ساعت های تناسب اندام مانند Garmins و Coros می بینید. همچنین دارای یک ویژگی ترک بک است که به شما کمک می کند در صورت خارج شدن تصادفی از شبکه، مسیر خود را دوباره دنبال کنید. در همین حال، برای ورزشکاران سه‌گانه، دکمه Action به شما امکان می‌دهد از یک مرحله مسابقه به مرحله بعدی (یعنی تغییر از شنا به دویدن) بروید. همچنین برای زمانی که ورزشکاران اواخر امسال به پیست‌ها می‌رسند، تشخیص خودکار وجود دارد. و دارای آژیر 86 دسی بل است که به دیگران کمک می کند تا شما را پیدا کنند.

برای ورزش های آبی می تواند کایت بردینگ را تحمل کند و دارای مقاومت آب WR 100 است. هنگامی که زیر آب هستید به طور خودکار یک برنامه عمق جدید را راه اندازی می کند تا زمان، عمق و دما را نشان دهد. همچنین دارای گواهینامه EN 13319 برای غواصان غواصی با عمق غواصی تا 40 متر است. و دارای یک برنامه جدید Oceanic Plus برای غواصان تفریحی و غواصی است.
همچنین سه گروه جدید وجود دارد: Alpine، Trail و Ocean. آنها برای محیط‌های مختلف مناسب هستند و برای تحمل «دوی‌های طولانی، سقوط‌های سخت و جریان‌های موج دار» هستند.

اپل واچ اولترا فصل جدیدی در سفر ساعت هوشمند اپل است. تاکنون اپل واچ‌ها دستگاه‌هایی با کاربرد عمومی‌تر با اتصال عالی، ویژگی‌های هوشمند و هشدارهای سلامتی پیشرفته بوده‌اند. اما Ultra به صراحت اولین دستگاه تناسب اندام است که برای رقابت با شرکت هایی مانند Garmin و Polar طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *