سیستم عامل فناوری

Galaxy Z Fold2 به‌روزرسانی اندروید 12L را دریافت می‌کند

گلکسی زد فلیپ 4

Samsung Galaxy Z Fold2 به‌روزرسانی اندروید 12L را با One UI 4.1.1 دریافت می‌کند

سامسونگ همچنان به به روز رسانی گوشی های هوشمند تاشو قدیمی خود به اندروید 12L ادامه می دهد. نسخه اندروید سفارشی برای گوشی های تاشو و تبلت ها. جدیدترین دستگاهی که به‌روزرسانی اندروید 12L را با OneUI 4.1.1 دریافت کرد، Galaxy Z Fold2 است که در سال 2020 عرضه شد. اوایل این ماه سامسونگ همچنین به‌روزرسانی سری Z Fold3، Z Flip3 و Tab S8 را عرضه کرد.

به روز رسانی Z Fold2 با شناسه نسخه سیستم عامل F916BXXU2HVHA ارائه می شود و در حال حاضر در آلمان در دسترس است. انتظار می رود مناطق بیشتری در هفته های آینده این به روز رسانی را دریافت کنند. این به روز رسانی وصله امنیتی سپتامبر را نیز به همراه دارد.

ویژگی بزرگ جدید با OneUI 4.1.1 و Android 12L نوار وظیفه است که به شما امکان می دهد چند کار را سریعتر و کارآمدتر انجام دهید. می توانید برنامه های مورد علاقه خود را پین کنید و بین آنها بپرید. کاربران همچنین از مزایای تغییر اندازه پنجره آسان تر از طریق دسته پنجره بهره مند می شوند. همچنین می توانید از یک حرکت چند لمسی دو انگشتی برای راه اندازی نمای چندوظیفه ای استفاده کنید.

دارندگان Galaxy Z Fold2 همچنین از ویژگی استخراج متن در برنامه دوربین استوک، گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتر در صفحه‌کلید سامسونگ، جستجوی بهبود یافته فایل در My Files و گزینه‌های سفارشی‌سازی تصویر زمینه جدید برخوردار هستند.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *