سیستم عامل فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

شیائومی پد 5 به‌روزرسانی اندروید 12 و MIUI 13.1 را دریافت می‌کند

MIUI 13.1

شیائومی پد 5 به‌روزرسانی اندروید 12 و MIUI 13.1 را در سطح جهانی دریافت می‌کند

Xiaomi Pad 5 واحد از انواع اروپایی و جهانی برای دریافت به‌روزرسانی اندروید 12 در صف قرار گرفته‌اند. این با تعداد کمی از کاربران شروع شده و به تدریج گسترش خواهد یافت. یک راه دستی برای به روز رسانی نیز وجود دارد، برای بی حوصله ترین ها.

Pad 5 سال گذشته با اندروید 11 و MIUI 12.5 عرضه شد. به‌روزرسانی جدید آن را به اندروید 12 و MIUI 13.1 ارتقا می‌دهد و همچنین شامل آخرین وصله امنیتی سپتامبر است. نسخه هایی که باید به آنها توجه کنید 13.1.1.0.SKXMIXM در صورت داشتن واحد جهانی و 13.1.2.0.SKXEUXM برای تخته های اروپایی است. نسخه هندی امسال عرضه شد و دارای رابط کاربری MIUI 13 بود.
.
تغییرات نسبتا مختصر است، فقط نسخه جدید اندروید و وصله امنیتی را یادداشت می کند. MIUI 13 ویجت های جدیدی را معرفی می کند، امنیت و ادغام خانه هوشمند را بهبود می بخشد، طراحی را بهبود می بخشد و موارد دیگر. یکی از به روز رسانی های اصلی در نسخه 13، معرفی یک شاخه “MIUI Pad” بود که به طور خاص برای صفحه نمایش های بزرگ طراحی شده است.

به هر حال، پد 5 تنها یکی از بیش از دوجین دستگاه شیائومی است که قرار است MIUI 13 را در Q1 دریافت کنند.

اگر علاقه مند هستید، بررسی شیائومی پد 5 (البته توجه داشته باشید که با نرم افزار اصلی MIUI 12.5 انجام شده است)، و همچنین مقایسه ویدیویی با iPad (2021) داریم.

آخرین مورد – همانطور که اشاره کردیم، یک راه دستی برای به روز رسانی وجود دارد. برای دانلود و دستورالعمل می توانید لینک Source را دنبال کنید (توجه داشته باشید که در زمان نوشتن فقط رام جهانی برای دانلود موجود است). نصب با استفاده از برنامه Updater انجام می شود.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *