فناوری نرم افزار و اپلیکیشن

پشتیبانی از برنامه اندروید در ویندوز 11 عرضه شده است

اندروید در ویندوز 11

پشتیبانی از برنامه اندروید در ویندوز 11 اکنون در چندین بازار عرضه شده است

مایکروسافت تایید کرده است که اکنون پشتیبانی از اپلیکیشن اندروید در ویندوز 11. را برای کاربران ویندوز 11 در 21 کشور دیگر عرضه می کند. از روز سه شنبه، WSA (زیر سیستم ویندوز برای اندروید.) برای همه کاربران ویندوز 11 برای دانلود در دسترس قرار گرفت. تا پشتیبانی از برنامه اندروید فعال شود.

به لطف این به روز رسانی، کاربران بیشتری می توانند از مجموعه محدودی از برنامه های اندرویدی که می توانند از فروشگاه مایکروسافت دانلود شوند استفاده کنند. مایکروسافت بیان می کند که دستگاه باید حداقل 8 گیگابایت رم داشته باشد. (16 گیگابایت توصیه می شود)، یک SSD (درایو حالت جامد)، Intel core i3 8th Gen یا بالاتر. و همچنین تنظیمات پلت فرم ماشین مجازی نیز باید فعال باشد.

اگر می‌خواهید پشتیبانی از برنامه‌های اندروید را در دستگاه ویندوز خود فعال کنید، می‌توانید به فروشگاه مایکروسافت بروید > «Amazon Appstore» را دانلود کنید > و در صورت درخواست، «Windows Subsystem for Android» را نصب کنید. پس از نصب، فروشگاه Appstore آمازون را باز کنید و با یک حساب کاربری آمازون وارد شوید تا برنامه را مرور کنید. در حال حاضر برنامه‌های زیادی از فروشگاه Appstore آمازون در دسترس نیست، اما راه‌هایی وجود دارد که برنامه‌ها را به محتوای دلخواه خود اضافه کنید.

WSA برای ویندوز 11 اکنون برای کاربران آندورا، اتریش، بلژیک، فرانسه، آلمان، جبل الطارق، گرنزی، ایرلند، جزیره من، ایتالیا، ژاپن، جرسی، لیختن اشتاین، لوکزامبورگ، موناکو، سان مارینو، اسپانیا، سوئیس، عرضه می شود. بریتانیا، ایالات متحده، شهر واتیکان/سریر مقدس.

منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *