فناوری موبایل

آیفون SE 4 دکمه هوم را کنار می‌گذارد

آیفون SE 4

آیفون SE 4 دکمه هوم را کنار می‌گذارد و Face ID را با طراحی مشابه آیفون XR می‌پذیرد.

اپل رویداد “Far Out” خود را میزبانی می کند تا آیفون 14 و اپل واچ سری 8 آینده را معرفی کند. پیش از معرفی رسمی آن در 7 سپتامبر، اکنون جزئیات مربوط به آیفون SE بعدی را می شنویم. طبق آخرین، نسل چهارم آیفون SE همان طراحی آیفون XR را خواهد داشت. برای خواندن جزئیات بیشتر در مورد طراحی iPhone SE 4 به پایین بروید.
ما انتظار داریم که مدل‌های آیفون 14 پرو با تغییرات عمده‌ای همراه باشند که شامل یک سنسور جدید و بهبود یافته فوق عریض با پیکسل‌های بزرگ‌تر می‌شود. علاوه بر این، صفحه نمایش دو بریدگی با برآمدگی دوربین بزرگتر در پشت، فضایی را برای تفاوت های بصری نسبت به مدل های فعلی ایجاد می کند. Jon Prosser در آخرین قسمت از پادکست Geared Up با آندرو ادواردز و جان رتینگر (از طریق AppleTrack). ادعا می‌کند که آیفون SE بعدی همان طراحی آیفون XR را خواهد داشت.
SE 4
آیفون SE فعلی همان طراحی آیفون 8 را با پیشانی و چانه غول پیکر دارد. اگر این خبر صحت داشته باشد، آیفون SE 3 آخرین آیفون با دکمه هوم خواهد بود. اپل به طور بالقوه دکمه هوم را به نفع طراحی تمام صفحه، Face ID و نمایشگر بزرگتر حذف خواهد کرد. در حال حاضر، آیفون SE دارای صفحه نمایش 4.7 اینچی است در حالی که آیفون XR دارای صفحه نمایش بزرگتر 6.1 اینچی است.
منبع : WCCFTECH
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *