فناوری گجت لوازم خانگی هوشمند

آمازون کنترل بازی الکسا را در Gamescom نشان داد

alexa game control

آمازون کنترل بازی الکسا را در Gamescom نشان می دهد تا با صدای شما بازی کند

اولین رویداد بزرگ بازی های حضوری در آلمان در حال برگزاری است. و یکی از اولین و جالب ترین اعلامیه ها از طرف آمازون منتشر شده است. آمازون که به عنوان بخشی از Opening Night Live در Gamescom فاش شد. در حال راه اندازی Alexa Game Control است. این دقیقاً همانطور که به نظر می رسد، استفاده از الکسا برای کنترل بازی ها است. و اولین عنوانی که از آن استفاده می کند، Dead Island 2 است که مدت ها در انتظارش بود.

Alexa Game Control ابزارهایی را برای توسعه دهندگان بازی فراهم می کند تا کنترل صوتی را در عناوین خود ادغام کنند. علاوه بر پیامدهای دسترسی آشکار، راه کاملا جدیدی از امکانات را در بازی ها باز می کند. با این حال بهتر است، این انحصار برای افرادی که دارای یک بلندگوی هوشمند الکسا هستند نباشد. این فناوری دقیقاً در بازی ها تعبیه شده است، بنابراین تنها چیزی که نیاز دارید یک میکروفون است. به نظر می رسد الکسا در بازی ها زندگی می کند.

الکسا

با کنترل بازی الکسا، بازیکنان می توانند با استفاده از صدای خود به روش های طبیعی و شهودی، اقدامات درون بازی مانند تعامل با شخصیت های غیر بازیکن (NPC)، تعویض اسلحه ها و سایر اقدامات را انجام دهند. بازیکنان برای انجام بازی با صدای خود به دستگاه اکو نیاز ندارند. آنها می توانند از هر میکروفون یا هدست متصل به رایانه شخصی یا کنسول خود استفاده کنند. علاوه بر این، با کنترل بازی الکسا، بازیکنان می‌توانند از دستورات صوتی درون بازی مانند «تغییر با بهترین سلاح من» بدون گفتن کلمه «الکسا» استفاده کنند. بازیکنان همچنین به ویژگی‌های الکسا مانند کنترل دستگاه‌های خانه هوشمند خود، تنظیم تایمر و دسترسی به آب و هوا با تماس با عباراتی مانند «الکسا، چراغ اتاق نشیمن را روشن کن» دسترسی دارند.

منبع : xda-developers
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *