فناوری موبایل موبایل نقد و بررسی

آزمایش گلکسی زد فلیپ 4

گلکسی زد فلیپ 4

گلکسی زد فلیپ 4 تحت آزمایش خراش، سوختن و خم شدن قرار می گیرد

جدیدترین دستگاه تاشوی بزرگ سامسونگ، گلکسی زد فولد 4، در پایان ماه گذشته آزمایش “تست دوام” JerryRigEverything را پشت سر گذاشت. و زنده ماند تا داستان را بازگو کند – هرچند که دقیقاً در بهترین حالت باقی نمانده بود. حالا نوبت برادر کوچکش، گلکسی زد فلیپ 4 است که تحت آزمایش های طاقت فرسای مشابهی قرار بگیرد.

ویدئو تست گلکسی زد فلیپ 4

بیایید ببینیم که آیا دستگاه کوچکتر شکننده تر است یا نه.صفحه بیرونی Flip4 همانطور که انتظار داشتید با شیشه پوشانده شده است. به این معنی که در سطح 6 در مقیاس سختی Mohs خراشیده می شود، با شیارهای عمیق تر در سطح 7 نشان داده می شود. در مقابل، صفحه نمایش داخلی – محافظ صفحه روی آن – خراش در سطح 2، با شیارهای عمیق تر در سطح 3. این بدان معناست که ناخن ها در واقع می توانند به آن سطح آسیب برسانند.

کناره های گوشی از آلومینیوم ساخته شده اند، در حالی که دکمه ها و سینی سیم کارت فلزی هستند. مانند Fold4، ما همچنین می بینیم که گوشی در معرض آلودگی زیادی قرار می گیرد و لولا را آزمایش می کند – و همه چیز به خوبی پیش می رود. محافظ صفحه نمایش داخلی وقتی در معرض شعله باز قرار می گیرد ذوب می شود – زیرا در نهایت پلاستیکی است.

در نهایت، گلکسی زد فلیپ 4 بسیار به سمت عقب خم می شود و صداهای عجیب و غریب از آن خارج می شود، اما بدون هیچ مشکلی عملکرد خود را حفظ می کند. با این حال، پس از آن همه سوء استفاده، دیگر به طور کامل بسته نمی شود. هدف از این آزمایش این بود که بفهمیم یک دستگاه تاشو این روزها چقدر بادوام است و امیدواریم اگر در مورد آن متعجب بودید، پاسخ مفیدی را ارائه داده باشیم.
منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *