فناوری

آزمایش‌های سخت‌گیرانه‌ برای گوشی‌های تاشو سامسونگ

Samsung Galaxy Z Fold4 و Galaxy Z Flip4

سامسونگ آزمایش‌های سخت‌گیرانه‌ای را برای گوشی‌های تاشو خود نشان می‌دهد

Samsung Galaxy Z Fold4 و Galaxy Z Flip4 امروز اولین فروش خود را آغاز کردند

اما با وجود اینکه نسل چهارم گوشی‌های تاشو این شرکت هستند، هنوز بسیاری از مردم درباره دوام آن‌ها نگرانی دارند. برای سهولت بیشتر این کار، سامسونگ ویدئویی را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد برخی از آزمایش‌هایی که قبل از اینکه برای انتشار مناسب تشخیص داده شوند، انجام داده‌اند.

همانطور که این شرکت در یک بیانیه مطبوعاتی فاش کرد، قابلیت اطمینان برای سامسونگ کلیدی است. و تمام تست‌ها را انجام می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که تلفن‌ها می‌توانند در برابر فرسودگی روزمره مقاومت کنند و نیاز کاربران را برآورده کنند. همه فرآیندها خودکار هستند، که جای تعجب نیست، اما مهندسی که در توسعه این تجهیزات انجام شد شگفت انگیز است.
Samsung Galaxy Z Fold4 و Galaxy Z Flip4

جزییات تست مقاومت Samsung Galaxy Z Fold4 و Galaxy Z Flip4

پنل پشتی گوشی توسط یک مجموعه از دستگاه ها اعمال می شود و سپس توسط دستگاه دیگری محکم فشار داده می شود. سپس دستگاه در تست عملکردی قرار می گیرد تا مطمئن شود صفحه نمایش با قلم S کار می کند. سرویس Samsung Pay مشکلی ندارد، حسگرهای لمسی و مجاورتی و همچنین سیم پیچ بی سیم نیز باید این فرآیند را طی کنند.
همچنین می‌توانیم آزمایش مقاومت در برابر آب را ببینیم که دارای چندین سوپاپ است و آب را از همه زوایا روی دستگاه تاشو می‌پاشد. در مجموع این دو تا از اولین گلکسی فولد که اغلب پس از یک هفته استفاده مشکلاتی را در صفحه نمایش ایجاد می کرد، فاصله زیادی داشته اند.
منبع : GSMARENA
برای مطالب بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *